"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pasara

• Šmit
  • Šmit's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Šmit's Avatar 25 Ruj 2016 11:59 #1 od Šmit
Pasara was created by Šmit
Jel ima tko da prodaje papire od plasticne pasare?

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 25 Ruj 2016 19:02 #2 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Pasara
Samo papire? :) Nisam skužio najbolje

Molimo prijavite se

• Šmit
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Šmit's Avatar 25 Ruj 2016 20:05 #3 od Šmit
Replied by Šmit on topic Pasara
Samo papire da, jer je punac dobio pasaru a nemoze nista bez papira a oni izgubljeni odavno.

Molimo prijavite se

Više...
ja_osobno's Avatar 26 Ruj 2016 13:12 #4 od ja_osobno
Replied by ja_osobno on topic Pasara
neman ništa protiv tebe, nemoj se ljutit, ali to šta tražiš nije legalno

a kad pogledaš oglas prvo pomisliš da je nešto ukradeno pa da se traže papiri za to ;)

Ćo, je ča? :D

Molimo prijavite se

• Šmit
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Šmit's Avatar 26 Ruj 2016 14:34 #5 od Šmit
Ma i meni je to jasno samo kako ishodit papir a da je po zakonu? A niti mi nije jasno kako netko pogubi papire od kajica, to bi bilo isto kao da izgubis papire od auta.

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 26 Ruj 2016 17:45 - 26 Ruj 2016 17:45 #6 od oki270
Replied by oki270 on topic Pasara

Šmit napisao: Ma i meni je to jasno samo kako ishodit papir a da je po zakonu? A niti mi nije jasno kako netko pogubi papire od kajica, to bi bilo isto kao da izgubis papire od auta.

Sad vise nikako. Prije se je moglo ovjerit kod suda da je barka tvoja pa ako se nitko ne javi neki rok onda ti napisu potvrdu s kojom je mozes registrirat. Danas to vise tako ne funkcionira pa barka bez papira ne vrijedi nista, osim ako hoces riskirati plovidbu bez papira.

Inace kupnja laznih dokumenata i/ili krivotvorenje istih je kazneno djelo (a ne prekrsaj) tako da se ja ne bih igrao s tim. Barem ne mislim da bi takvih oglasa trebalo bit na ovakvom forumu...
Zadnja izmjena: 26 Ruj 2016 17:45 od oki270.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 26 Ruj 2016 17:53 #7 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Pasara
Bez papira moreš pasaru stavit u vrt i zasadit cviječe unutra, da bar nečem služi, šalim se,ali kak Oki veli,s tim se nije za igrat jer podlježe kaznenom zakonu ;)

Molimo prijavite se

• Šmit
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Šmit's Avatar 26 Ruj 2016 18:47 - 26 Ruj 2016 18:51 #8 od Šmit
Onda nek punac nastavi lovit s kraja a administrator nek brise temu jer sam dobio odgovore na pitanje i hvala momci
Zadnja izmjena: 26 Ruj 2016 18:51 od Šmit.

Molimo prijavite se