"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Re:Dubrovnik

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 29 Pro 2019 18:35 #21 od B_
Replied by B_ on topic Re:Re:Re:Dubrovnik

Južni napisao:

B_ napisao: Po meni za dobiti nesto po danu moras ici sa ultra light opremom, znaci jako tanki fluorcarbon i upredenica, i male varalice svih vrsta. Ali za to ti treba i novi stap i rola, puno slabije od toga sto juzni ima. Njegova oprema je za vecu plavu ribu i velike varalice. Tako da s tom opremom juzni samo shore jiging i varalicarenje na luce i polande.

Imam ja i Hexanu. Nije problem. Ti stalno izbjegavaš odgovor. Mogo bi u politiku.
Pa daj postu brate. Star sam ja za istraživanja. A i noge me bole za duga hodanja i traženja gavuna.

Pa rekao sam vec ispod Libertas Rixosa imas 200 m pristupacnih stijena gdje bilo gdje mozes spinat/jigat. Mozes probat i na Dancama. To su poste za luca, polandu, skarma. Siruna nikad u zivotu nisam uhvatio s kraja pa ne znam. To su poste gdje i sam nekad podem i ne znam za bolje u gradu. Recimo ispod mosta sam bio mozda 15-20 puta u zivotu i nikad ni jednu ribu nisam uhvatio. :huh:
Hvala: Južni

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Pro 2019 18:40 #22 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Re:Re:Dubrovnik
Traži onda teren mora ti ih biti u bilo kojoj luci ili rivi sa dubinom. Sad bi ti to trebalo olakšati traženje pogotovo ako imaš parking za auta. Priprema laganiji varalice i lagano češljati. Jbg evo ekipa s kojom ja lovim išla je dan iza mene na istu poštu pa vele da nije bilo ribe. Treba ga baš pogoditi kad radi kao i svaku ribu.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 29 Pro 2019 19:59 #23 od Južni
Replied by Južni on topic Re:Re:Re:Dubrovnik

B_ napisao:

Južni napisao:

B_ napisao: Po meni za dobiti nesto po danu moras ici sa ultra light opremom, znaci jako tanki fluorcarbon i upredenica, i male varalice svih vrsta. Ali za to ti treba i novi stap i rola, puno slabije od toga sto juzni ima. Njegova oprema je za vecu plavu ribu i velike varalice. Tako da s tom opremom juzni samo shore jiging i varalicarenje na luce i polande.

Imam ja i Hexanu. Nije problem. Ti stalno izbjegavaš odgovor. Mogo bi u politiku.
Pa daj postu brate. Star sam ja za istraživanja. A i noge me bole za duga hodanja i traženja gavuna.

Pa rekao sam vec ispod Libertas Rixosa imas 200 m pristupacnih stijena gdje bilo gdje mozes spinat/jigat. Mozes probat i na Dancama. To su poste za luca, polandu, skarma. Siruna nikad u zivotu nisam uhvatio s kraja pa ne znam. To su poste gdje i sam nekad podem i ne znam za bolje u gradu. Recimo ispod mosta sam bio mozda 15-20 puta u zivotu i nikad ni jednu ribu nisam uhvatio. :huh:

Ok. A jesi bio na Presidentu. Tamo odem na lignje i vidio sam jednom dvojicu kako spinaju. I jesi tamo što uhvatio?

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 29 Pro 2019 21:16 #24 od Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Re:Re:Dubrovnik
Na Presidentu bude škarmova.
Par puta sam vidio licu kako se zaletjela pod samu rivu po cipliće.
A širuna kraj porta potraži.

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 29 Pro 2019 21:47 #25 od Južni

B_ napisao: Pa mozes gdje god oces. Znaci na bilo koju plazu posto sada zimi nema kupaca ili na vanjske stijene pa radit s jigovima.

Reci mi što mogu nać po plažama. Recimo u kuparima izgleda dobra posta s plaže ribat.

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 29 Pro 2019 21:49 #26 od Južni

Paragon napisao: Na Presidentu bude škarmova.
Par puta sam vidio licu kako se zaletjela pod samu rivu po cipliće.
A širuna kraj porta potraži.

Znači varalica s oblikom cipola. A koja je to imenom jer je nisam vidio po butigama.?

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 29 Pro 2019 22:25 - 29 Pro 2019 22:31 #27 od Paragon
Imaš Duo TMS u dekoru cipla. (vobler)
Imaš i Sakura Naja također u dekoru cipla.(Površinac tj. walk the dog) imam je ja doma.
Rapala X Rap,Livetarget,Rapala MaxRap,Rapala MaxRap Walk'n'roll,Rapala Skitter Pop,Savage Gear.
Williamson ima silikonskog ciplića
Zadnja izmjena: 29 Pro 2019 22:31 od Paragon.

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 29 Pro 2019 22:54 #28 od Južni

Paragon napisao: Imaš Duo TMS u dekoru cipla. (vobler)
Imaš i Sakura Naja također u dekoru cipla.(Površinac tj. walk the dog) imam je ja doma.
Rapala X Rap,Livetarget,Rapala MaxRap,Rapala MaxRap Walk'n'roll,Rapala Skitter Pop,Savage Gear.

Uh, potražiću po webu. Hvala ti.

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 29 Pro 2019 23:36 #29 od Južni

Paragon napisao: Imaš Duo TMS u dekoru cipla. (vobler)

Našo sam sakura naju 105 i čini mi se dobra i ima ljepih čini mi se 15 gr. Naručio bi je i vidim po webu je hvale. Nego reci ti meni jesi ti što na nju uhitio?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Pro 2019 01:28 #30 od Ceco
Naja provjerno lovi licu, lubina, lampugu, strijelku pa čak i odvažnijeg šaruna. Imaš jubito i ukucaj ime varalice i imaš hrpu snimki kako je voditi i koju ribu ciljati.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 30 Pro 2019 09:46 #31 od Paragon
Na naju nisam ali nisam joj niti dao minutažu kako treba
Većinom sam sa poperom od savage geara spino,a sad me strah bacati ga jer ga više ne proizvode hahaha...

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 30 Pro 2019 09:53 #32 od B_
Replied by B_ on topic Re:Re:Re:Dubrovnik

Paragon napisao: Na naju nisam ali nisam joj niti dao minutažu kako treba
Većinom sam sa poperom od savage geara spino,a sad me strah bacati ga jer ga više ne proizvode hahaha...

Panic poper? Imam ga i ja ako je to to, meni on dobro izgledabi radi ali kao i s vecinom varalica, nikad nista. Ti?

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 30 Pro 2019 10:13 #33 od Paragon
Nije,nije nego je Pop Prey 100. Meni je rasturao strijelke.
Šteta mi je jedino što sam se kasno počeo baviti LRF-om jer ga je bilo i u manjoj izvedbi 66...

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 30 Pro 2019 12:44 #34 od marko87
Replied by marko87 on topic Re:Re:Re:Dubrovnik
Eee na toga pop preya sam dva puta za jednu večer na ušću Neretve gledao kako vade komade 4+kg. Ja sam sve okrenuo i na domaćim web shopovima nigdje za uzeti, jedino na ebayu sam ga našao ali slab izbor boja.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 30 Pro 2019 12:51 #35 od Paragon
U mene bijeli čuda radio

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 30 Pro 2019 12:55 #36 od marko87
Ovaj na ušću je također imao bijeloga. On mi je rekao da mu je to jedan od najlovnijih popera.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Pro 2019 12:58 #37 od Ceco
Ovaj novi 3D pop prey u manjoj veličini ima indetičan oblik. Samo mi nije jasno zašto su izbacili iz proizvodnje jednu od lovnijih varalica ikad unutar Savage Gear brenda.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 30 Pro 2019 13:01 - 30 Pro 2019 13:07 #38 od Paragon
Ni meni nije jasno ali nadajmo se da će je vratiti.
Čuo sam također da je od Sakure Pulsion Popper jako lovan za strijelke također.
Jako bih volio probati onega manjega 66 na LRF-u

Možda čak nebi bilo zgorega uzeti koju god boju pa ga samo obojat zračnim kistom u bijelu boju?
Ja sam ga uzeo na Ebay-u za nekih 50-60 $ još ga nisam koristio.
Zadnja izmjena: 30 Pro 2019 13:07 od Paragon.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 30 Pro 2019 13:23 #39 od marko87
Ja se isto nadam da će se opet vratiti u prodaju. Ovu zimu popunjam arsenal varalica za strijelku i nestrpljivo čekam da krene sezona. Ovaj sakurin sam nedavno uzeo u top fishingu i lijepo mi se ponaša skroz. Uzeo sam ovaj manji model al kad uhvatim koga da bude usput prolazio uzet ću i veći.

Baš malo gledam po stranim trgovinama i našao sam ga al dostava 20eura. Tako da mi van sve pameti dat 20eura za 3 varalice i još toliko za dostavu.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Pro 2019 13:26 #40 od Ceco
Ako love Knez onda se isplati. Jbg DUO/MEGABASS/STYLO/DON Beleone ti dođe sama varalica 30 eura

Molimo prijavite se