Pozdrav iz Istre

More
2 years 4 months ago #26548 by dasy27
Replied by dasy27 on topic Re:Pozdrav iz Istre
Imam Hexanu, jako sam zadovoljan. Mašina na njoj je Okuma Alaris 40. Mislim da za tako male novce ne postoji tako dobra mašina. Definitivno preporučam tu kombinaciju samo mašina u veličini 30 da ti je koliko toliko lakša.
Sve skupa ni 600 kuna. Za upredenicu još 250 i ostane ti za par dobrih skosavica. One su oko 50-60kn od DTD i Inox kopčice 11kn.

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Please Log in to join the conversation.

More
2 years 4 months ago #26549 by Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Pozdrav iz Istre
Takoder sam ja dobio info u Pangee kad sam kupovao stap za UL/L spin da mozes iskoristiti Okuma LRF 3-12 gr za lignje cini mi se da su rekli gornja granica da mu je nesto veca od deklarirane cca 18gr.
Ja ga korostim za UL spin i nekidan mi je draga na njega izvukla feluna cca 1.5kg... Takoder stap je izvadio masu orada.U biti to ti se sve svodi kako kome pase. Ja na lignje idem barkom i iz ruke.. Planirao sam taj stap za lignje bas sa kraja medutim nisam posao niti jednom a na spinu sam proslo ljeto gotovo stalno bio. Ove godine nesto manje ulova je stvarno bilo ali si slike izostale u vecini slucajeva...

More
2 years 4 months ago #26644 by dundo
Replied by dundo on topic Re:Pozdrav iz Istre
Pozdrav i dobrodošao!

More
2 years 4 months ago - 2 years 4 months ago #26654 by sasac
Replied by sasac on topic Pozdrav iz Istre
Dobrodošao! S obzirom da sam imao i hexanu i helios sx ( i dalje ga imam) ja bi ti svakako preporučio helios sx , cijenom su tu negdje no ovo je sigurno bolji štap od hexane. Za rolu okuma epixor, shimano nasci u tom rangu, veličina špule 30 i vozi. :like:
Last edit: 2 years 4 months ago by sasac.

Time to create page: 0.278 seconds