"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Brum za ribolov s kraja

Više...
kikiSplit's Avatar 04 Lip 2015 22:52 #1 od kikiSplit
Evo idem u petak cijelu noc i subotu cili dan lovit ribu.. Zanima me jeli se koristi brum za ribolov s kraja i ako da od cega tocno ga pravite te kako bacate? :)

Ako bude srice planiram napravit i kratak izvjestaj..

Molimo prijavite se

Više...
Damir's Avatar 05 Lip 2015 09:13 #2 od Damir
Replied by Damir on topic Brum za ribolov s kraja
Kad lovim s kraja onda obično koristim stučene ježince i sitne pidoče. To ako mi pri ruci nije kaša od zgnječenih srdela i kruha. Što sitnije to bolje.

nijedna bolest nije zdrava
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 05 Lip 2015 16:44 #3 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Brum za ribolov s kraja

Damir napisao: Kad lovim s kraja onda obično koristim stučene ježince i sitne pidoče. To ako mi pri ruci nije kaša od zgnječenih srdela i kruha. Što sitnije to bolje.

Odlično!

Kiki, brumaš u samom kraju ili? Ako bacaš malo dalje možeš napraviti smjesu od kruha i brašna i ovim što ti je Damir rekao, da ispadne nešto kao pastela, a za baciti dalje možeš staviti malo sitnog pijeska ili kamen u sredinu :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 06 Lip 2015 12:10 #4 od Jadran
Replied by Jadran on topic Brum za ribolov s kraja
Kako ide Kiki? Nadam se da slikavaš i pišeš report :)

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 06 Lip 2015 12:12 #5 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Brum za ribolov s kraja
Napravi ti izvještaj bilo sriće ne bilo :) Bruma li se?

Molimo prijavite se