Re:Pozdrav

More
1 year 1 month ago #29818 by Rybak
Pozdrav was created by Rybak
Pozdrav,

evo da se i ja predstavim.

Inače sam iz Austrije, ono kao gastarbajetersko dijete, ali sam posljednjih 9 godina živio vani.
Prvo sam bio 7 godina u Rusiji gdje sam ljeti najviše ribao štuke, a zimi razne ribice na ledu.
Poslje toga sam bio 2 godine u Argentini i to sam živio 500m od rijeke Uruguay i to baš tamo
gdje je i poznati Jeremy Wade dolazio da lovi zlatne dorade, dakle pravi raj za ribolov. Tako da
sam u te dvije godine ulovio razne ribe kao ogromne zlatne dorade, pirane, nekoliko vrsta somova,
a i na kraju sam išao par put na atlantik gdje sam pored "naših" riba kao pagra, strijelke, ugora,
kirnje i psa mekuša lovio i neke meni sasvim nepoznate ribe.

Na kraju sam sam se umjesto u Austriju "vratio" u HR pošto sam dobio dobru ponudu za posao.
Sad pola godine živim u VŽ i skoro svaki vikend putujem na more, pretežno na Krk, ali sam bio
i 5 puta na Lošinju, i par dana na Lastovu. Ovdje sam se u tih 6 mjesecio totalno fokusirao na meni
nove tehnike, jigging, inchiku i kaburu i skoro pa samo to sad tjeram.

Uglavnom, forum ili meni zanimljive teme sam skoro pa 2 put pročitao pa sam riješio da se prijavim
i da možda podijelim svoje skromno znaje i definitivno upitam neka otvorena pitanja.

Pozdrav!
The following user(s) said Thank You: B_

Please Log in to join the conversation.

More
1 year 1 month ago #29820 by Meduza
Replied by Meduza on topic Pozdrav
Evo,dobro došao i pozdrav iz Lošinja sa Tramontanom koja danas dobro praši po ovom našem moru.
The following user(s) said Thank You: Rybak

More
1 year 1 month ago #29822 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Pozdrav
Pozdrav i dobro došao kolega. Lijepo je imati na forumu nekoga tko je prošao toliko toga. Svaka ti čast 👍

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: Rybak

More
1 year 1 month ago #29853 by Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Pozdrav
Pozdrav kolegi i dobrodošao!

More
1 year 1 month ago #29858 by susnjar
Replied by susnjar on topic Re:Pozdrav
Zanimljivo predstavljanje.
Dobro došao!

More
1 year 1 month ago #29860 by Rybak
Replied by Rybak on topic Re:Pozdrav
hvala na dobrodošlici!

vidim da je forum, kao i skoro svi ribolovni forumi, zaspao... vjerovatno si mnogi vuku informacije iz youtuba, danas tam možes skoro pa sve pronaći! Ma da sad, ako govorim o ovim tehnikama što
mene zanimaju kao inchiku i kabura i nema toliko puno, ima dosta videa gdje se lovi, ili bolje rećeno,
gdje se izvlaći riba, rijeđe gdje se vidi i tehnika, a još manje ili skoro pa nikako gdje ti to netko objasni,
za to bi forum bio top i zbog toga sam ovdje.

Time to create page: 0.300 seconds