Re:Re:Pozdrav iz Hercegovine/Mostar

More
1 year 1 week ago #30059 by Skob
Pozdrav ekipa,

javljam vam se iz Mostara, na forum sam došao preko youtuba kanala LudoMore. U biti prvo sam se navukao na kanal Stari Ribar ludu ekipu iz Splita na njihove avanture i bahato livanje maslinova ulja pa svježe pečenim šamjperima, uvijek me je to izluđivalo i veselilo u isto vrijeme. Nakon toga mi je trending izbacio LudoMore pa sam i njih upratio i oduševio se šta ove dvije ekipe love snimaju i dobro se zezaju što je najvažnije.
Sasvim slučajno i u žešćem ne znanju posjetim i restoran Ludo More i onda sam povezao majice klipove koji se vrte u restoranu i sve mi je bilo jasno. Počeo sam se više raspitivati o jiggingi i spinu i netko mi je od administratora sa youtube kanala Ludo More rekao imaš forum, dosta tema šta te zanima pa čitaj. I evo me, nakon par mjeseci čitanja gledanja nabavio sam opremu, načitao se svega i svačega, sad samo praksa. Neki dan sam posjetio Antu u Kominu i njegovu opremom napucanu trgovinu, kupio par varalica i eto spremam se za ušča, pelješca uvala. Red je da se predstavim i javim i evo. Pozdravljam sve i super ste što dijelite savjete i iskustva. Da mi je sve jasno jeste i nije, mislim da će biti pitanja kada se vratim iz lova par puta. Do tada pozdravljam vas.
The following user(s) said Thank You: Rybak, Seeman

Please Log in to join the conversation.

More
1 year 1 week ago #30061 by marko87
Pozdrav iz susjedstva, točnije Ljubuškog 😊 dobro došao na forum i da što prije padne prvi ulov.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

More
1 year 1 week ago #30062 by Paragon
Pozdrav i dobrodošao!

More
1 year 1 week ago #30063 by Skob
Marko hvala, jeli ima šanse da me spojiš sa Tomislavom davno sam u njega uzimao dozvole dok sam sa puškom lovio. Pa bi sada isto, ako ga znaš mislim da se Miličević preziva.

More
1 year 1 week ago #30064 by marko87
Javi se na viber ili wh 063830865 pa ti prosljedim broj neznam hoće se ljutiti da njegov broj ovako javno objavljivam. Ja sam također sredinom 12.mj to kod njega rješio.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

More
1 year 1 week ago #30065 by Skob
Hvala ti, mislio sam na email ali evo može ovako super. Odlično

Time to create page: 0.343 seconds