"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Popravak kočnice

Više...
snhelix's Avatar 23 Pro 2016 19:47 - 23 Pro 2016 19:48 #1 od snhelix
Popravak kočnice was created by snhelix
Pozdrav svima,
imam rolu OKUMA Polaris PLR-30,rola nije preskupa ali je lagana i slatka,nekako mi je draga ali ima i nekoliko stvari koje me živciraju.....Nema rezervne špule,špula se ne skida ali eto...to sam prihvatio.
odnedavno mi je kočnica otkazala,u smislu da se neda regulirati,kao da je preskočio neki zupčanik pa se samo vrti u krug,nisam je pretezao nego je jednostavno tako.
Pojma nemam kako joj pristupiti da vidim da li se radi o banalnijem kvaru ili je potpuno za baciti,....
E sad kako je nova cca 250kn ili tu negdje,ako tko ima iskustva sa popravkom kočnice molim preporuku isplati li se to uopće slati negdje na servis ili ju jednostavno umiroviti.
hvala unaprijed na prijedlozima
Zadnja izmjena: 23 Pro 2016 19:48 od snhelix.

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 23 Pro 2016 20:09 #2 od AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Popravak kočnice
Ako ima garanciju popravak ako ne onda novu i to Okuma Ceymar.

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG
Hvala: snhelix

Molimo prijavite se

Više...
snhelix's Avatar 23 Pro 2016 21:26 #3 od snhelix
Replied by snhelix on topic Popravak kočnice
mam i jednu malu Catanu shimano 2500,koja će ju onda ipak trajno zamjeniti..... necu se gombat sa popravkom

Molimo prijavite se

Hamag