"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

P: Shimano Saragosa sw-a 6000HG

• marko87
  • marko87's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
marko87's Avatar 17 Svi 2021 17:52 - 17 Svi 2021 18:46 #1 od marko87
Kao sto u naslovu stoji prodajem svoju Saragosu ili mijenjam za veci model ako netko ima da mu prevelika. Mozda bi mogla doci u obzir i neka skuplja uz moju nadoplatu.

Na racunu se vidi da je rola kupljena u 12.mj prosle godine. Kako je stanje sa granicama kakvo jest nije provela na moru ni priblizno vremena koliko bi da je sve u normali.

Privitak datoteke:

Nisam je nista detaljno slikao jer je rola doslovno stanje kakvo je bila kad je izvadjena prvi dan iz kutije. Niti jedna crtica ni ostecenje nema na njoj, uredno ociscena nakon svakog ribolova.

Sve luftova sto na njoj ima imala je prvi dan koristenja tako da ja stvarno mislim da perfektnije stanje ne moze biti. Kocnica nedavno rastavljena pregledana,podmazana i sve je kao novo.
Privitak datoteke:

Rola ide sa orginalnim knobom, koga zanima ovaj gomexus ima uzeti za sicu kod magura ili na aliexpresu.
Privitak datoteke:

Namomotana je spiderwire blue camo upredenica debljine 0.25 i tu je cca 2m jucer stavljenoga fxr 0.62 koje nemam zivaca skidati i sve to ide u kompletu sa rolom.
Privitak datoteke:

Cijena je takva kakva jest samo iz razloga sto sam mislio da ce ici sa novim stapom ali ipak ne. Prvi vikend na moru sam prezivio sada ovaj me dotukao i nema mi smisla muciti se i cilj mi je da sto prije ode da uzmem veci model.

Cijena svega u kompletu bez power knoba je 1200kn. Razgovora o cijeni nema eventualno moze moja dostava i to je to.

Posto nemam nikakvih drustvenih mreza bio bi zahvalan da prenesete ako imate kakvog kolegu da trazi nesto slicno posto je forum totalno gotov i nema vise nikoga tu.

Za vise informacija mozete se javiti na wh ili viber +38763830865.
Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 17 Svi 2021 18:46 od marko87.

Molimo prijavite se

• marko87
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
marko87's Avatar 17 Svi 2021 20:58 #2 od marko87
Ovo je bilo brzo.

Trenutno rezervirana na koji dan pa obavjestim jel i dalje aktualno ili je posla dalje☺

Molimo prijavite se

• marko87
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
marko87's Avatar 18 Svi 2021 17:26 - 18 Svi 2021 17:39 #3 od marko87
Ponovo u prodaji, musterija ipak odustala od kupnje.

Da bude zanimljivije neki dan sam nasao nekih jigova 30-40g koje niti koristim niti cu pa neka idu uz rolu da kod mene ne skupljaju prasinu.

Privitak datoteke:

Zadnja izmjena: 18 Svi 2021 17:39 od marko87.
Hvala: Baćo68, B_, Ceco

Molimo prijavite se

• marko87
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
marko87's Avatar 28 Svi 2021 14:15 #4 od marko87
Test upravo stigao i pakiram se na Pelješac. Posto mi je usput radi lakseg slanja da ne moram ici samo radi toga ide vikend akcija sa malo pojacanim izborom jigova. Nisam zbrajao tocno ali od oka sigurno ima cca 400kn vrijednosti jigova.

Privitak datoteke:

Molimo prijavite se

• marko87
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
marko87's Avatar 07 Lip 2021 17:34 #5 od marko87
Prodano..

Hvala: B_, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 24 Lip 2021 14:02 #6 od hl_demi
Marko, ne znam jel jos mijenjas saragosu 6000 za 8000 ali lik na Vertical jigging "DALMACIJA" Croatia grupi na FB je upravo reko da mijenja 8000 za 6000 pa pogledaj

Molimo prijavite se

• marko87
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
marko87's Avatar 24 Lip 2021 14:08 #7 od marko87
Hvala ti puno na info ali vec je otisla 6000 a sa 8000 odradjena 2-3 ribanja.

Ako sezona nastavi u 9.mj kako je startalo sada u 6.biti ce i 8000 na prodaju da mogu uzeti novog twina☺

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 24 Lip 2021 15:47 #8 od Robi75

marko87 napisao: Hvala ti puno na info ali vec je otisla 6000 a sa 8000 odradjena 2-3 ribanja.

Ako sezona nastavi u 9.mj kako je startalo sada u 6.biti ce i 8000 na prodaju da mogu uzeti novog twina☺

Marko evo ja odlučio preskočit Saragosu 8000 i uzeo Twin 8000..Razmišljao sam, znajući sebe, ako uzmem Saragosu godinu dana ću patit što nisam uzeo Twina pa bi ga nakon godinu dana patnje nakraju balade opet kupio.. Tako sam odlučio preskočit Saragosu, odmah uzet Twina i stvarno izgleda moćno.. Kako imam neke popuste tu u Njemačkoj izašao me 370 €..

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• marko87
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
marko87's Avatar 24 Lip 2021 19:25 #9 od marko87
Opaaa to je vrhunska cijena. Iskreno nebi se ni ja mislio da sam ga mogao imati za tu cijenu.

Obvezno prenesi dojmove kad ga isprobas u akciji jer je i meni bas zapeo za oko tako se nadam da ce do ove zime doci i u moje vlasnistvo.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 24 Lip 2021 19:37 #10 od Robi75

marko87 napisao: Opaaa to je vrhunska cijena. Iskreno nebi se ni ja mislio da sam ga mogao imati za tu cijenu.

Obvezno prenesi dojmove kad ga isprobas u akciji jer je i meni bas zapeo za oko tako se nadam da ce do ove zime doci i u moje vlasnistvo.

Je super je cijena bila, tackle-deals.de,imaju nekad nama interesantne stvari po dobroj cijeni,skupilo mi se nekih popusta pa sam je dobio 50 € jeftinije. Isprobat je neću skoro jer nevirujem da ću doma prije 10.miseca ali onda javim obavezno 😊..

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Hamag