"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Rola za surf štap

• Abyss
  • Abyss's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Abyss's Avatar 18 Ožu 2021 08:42 #1 od Abyss
Rola za surf štap was created by Abyss
Koju bi mi rolu preporučili za surf štap, dam 4.20, 100-250g
To bi mi služilo za lov na orade

Gledao sam Okuma Aventa rolu 8000 veličina.
Sviđa mi se što ima baitfeeder/baitrunner

Sad ne znam za oradu je li bolja s tim ili bez toga, a ja ono što sam čitao po internetu, čini mi se da je bolja s tim.

Sad za vikend imaju i poput 20%
Pa prije nego kupim, mislite li da ima negdje neka bolja, za cca 400-500 kn ili neka koja je jeftinija, a da je dobro za namjenu koja mi treba.
I je li ova rola malo preteška, ima 750 grama?

Molimo prijavite se

• Dida
  • Dida's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Dida's Avatar 18 Ožu 2021 11:15 #2 od Dida
Replied by Dida on topic Rola za surf štap
..već 10-ak godina koristim Okuma Longbow 65(ako sam dobro napisao)one sa drvenim ručkicama..od prošle sezone i na tim DAM štapovima...odlične na krupnim šaranima i somovima..ali na moru s njima nisam imao većeg ulova osim nekoliko ugora od 1-2kg koji nisu bili neki problem za njih
..peri -deri...mislim da su oko 350 kn tu po Osijeku i okolo..
Hvala: Abyss

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 18 Ožu 2021 12:41 #3 od Paragon
Replied by Paragon on topic Rola za surf štap
Ja sam baš nedavno prodao svoju Longbowicu 65 jer je nekoristim uopće više.
Sasvim solidna rolica i nemam zamjerke na nju. Čak mi je odradila i inchiku na krunase do oko 1.5-2kg na oko 80m + sam sa njome potezao laganu panulu za lampuge. Sve bez pol muke meni odradila.A nije ni skupa rolica. Samo je u mene bio model sa gumiranom ručkicom i koštao je 450+kn kada sam je ja kupovao.
Hvala: Abyss

Molimo prijavite se