"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

VS tema za egi i sea bass spin

Više...
ElectricBerry's Avatar 15 Ruj 2021 11:35 #1 od ElectricBerry
Što kažete ribolovci i fanatici opreme?
Omjer uloženo dobiveno...

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 16 Ruj 2021 16:08 #2 od bzing
Imam Nsci 2500 s hgfb (plitka špula).Lagana, fina, dotjeran rad...ali valjda prefina za mene pa nisam nimalo sretan s njom.Možda sam pogriješio s plitkom špulom iako za lignje bi trebala biti idealna jer vrti 91 cm po okretu i stvarno se snjom dalje baca i to osjetno.
Bila je u 10 lignjolova i da nisam lijen skidati je sa štapa, oglasio bih je na prodaju.Nova je 783kn pa do 825kn kako gdje.

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 16 Ruj 2021 22:19 #3 od Waterfall

bzing napisao: Imam Nsci 2500 s hgfb (plitka špula).Lagana, fina, dotjeran rad...ali valjda prefina za mene pa nisam nimalo sretan s njom.Možda sam pogriješio s plitkom špulom iako za lignje bi trebala biti idealna jer vrti 91 cm po okretu i stvarno se snjom dalje baca i to osjetno.
Bila je u 10 lignjolova i da nisam lijen skidati je sa štapa, oglasio bih je na prodaju.Nova je 783kn pa do 825kn kako gdje.

Ima Nasci u Ribolovnom priboru za 699kn

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 17 Ruj 2021 07:13 #4 od Ceco
Replied by Ceco on topic VS tema za egi i sea bass spin
Ja sam svoj Nasci uzeo u kapitalca za 399kn oko Božića kad imaju akcije. Vani je i novi Nasci 2021. Ja sam prezadovoljan s njom slaže špagu savršeno i nisam imao jednog jedinog wind knota na njoj. Uz to je potpuno nečujna.
Poznata mana svih low budget shimano rola su loši drag washeri koje je poželjno s vremenom zamjeniti carbontex ili sl.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Waterfall

Molimo prijavite se

Hamag