"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Okuma Ceymar c-30

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar Autor teme
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Zdenko's Avatar 12 Velj 2016 19:39 #1 od Zdenko
Okuma Ceymar c-30 was created by Zdenko
Molio bih nekoga, prvo svega one koji ju imaju ili su je imali, da mi kazu kakve je kvalitete ta rola i kako namotava najlon i spagu.Upotrijebio bih ju za lignje sa obale ili za lov brancina.
Hvala na odgovoru.

Rogi ribaru !
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 12 Velj 2016 21:09 #2 od pepsi
Replied by pepsi on topic Okuma Ceymar c-30
Odlična, omjer uloženo-dobiveno više nego dobar :like: Ja sam je koristio za lignje i bio sam prezadovoljan, lagana rola i lipo slaže upredenicu a kočnica dobra. Može poslužit i za brancina ali bi onda radije išao na c-40 ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: Zdenko, mirakulin

Molimo prijavite se

• Zdenko
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Zdenko's Avatar 12 Velj 2016 21:41 #3 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Okuma Ceymar c-30

pepsi napisao: Odlična, omjer uloženo-dobiveno više nego dobar :like: Ja sam je koristio za lignje i bio sam prezadovoljan, lagana rola i lipo slaže upredenicu a kočnica dobra. Može poslužit i za brancina ali bi onda radije išao na c-40 ;)

Hvala vam puno Pepsi. A da li bi C-40 bila u tom slucaju dobra i za lignje ?

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 13 Velj 2016 09:06 #4 od pepsi
Replied by pepsi on topic Okuma Ceymar c-30
Ajmo najprije bez ovoga VI pošto vidim na profilu da si stariji od mene ;) , a što se tiče veličine role ako su prioritet lignje a brancin tu i tamo onda je c-30 dovoljno ali ako je obratno onda bih ipak išao na c-40.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 13 Velj 2016 15:06 #5 od porfo
Replied by porfo on topic Okuma Ceymar c-30
posjedujem 40 ticu i meni se super pokazala u kategoriji lova i makina govorim o lignjanju, jedini nedostatak po meni je taj sto kad je ledeno fuul malo oteza rad odnosno malo radi kruće
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 13 Velj 2016 16:40 #6 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Okuma Ceymar c-30
Ja imam c-30, predivna mala rolica, kao što Pepsi kaže, odličan omjer uloženog i dobivenog. Generalno sam zadovoljan sa svim Okuminim spin rolicama. Imam Avengera već 6-7 godina i radi ko sat, a prošao je sito i rešeto :lol:
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

• Zdenko
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Zdenko's Avatar 14 Velj 2016 10:07 #7 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Okuma Ceymar c-30
Ko za inat sad je nema nigdje kod nas.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se