"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Rola za kancanicu

Više...
fisherman's Avatar 06 Ožu 2016 00:22 - 30 Ožu 2016 01:14 #1 od fisherman
Rola za kancanicu was created by fisherman
Evo zanima me neki vas prijedlog rola za kancanicu vec iman jedan pribor za kancanicu sad cu napravit drugi inace role jacine 6000-7000, tako nesto?
Zadnja izmjena: 30 Ožu 2016 01:14 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
danjoduka's Avatar 23 Ožu 2016 22:18 #2 od danjoduka
Replied by danjoduka on topic Rola za kancanicu
shimano exage 6000 i 10000
ja ih koristim dugo

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 23 Ožu 2016 22:26 #3 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Rola za kancanicu

danjoduka napisao: shimano exage 6000 i 10000
ja ih koristim dugo

Također. Shimano Exage 6000. Nisam joj stavio ime na kušnju, najjače što je izvukla je gof od 3.5kg.

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 28 Ožu 2016 09:15 - 28 Ožu 2016 15:13 #4 od fisherman
Replied by fisherman on topic Rola za kancanicu
Zeus zanimam se za onu tvoju rolu na videu malo mi za sricu triba uzea bi 55, pa mi reci tvoja iskustva s njom
Zadnja izmjena: 28 Ožu 2016 15:13 od zeusfaber.
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 28 Ožu 2016 15:17 #5 od zeusfaber

fisherman napisao: Zeus zanimam se za onu tvoju rolu na videu malo mi za sricu triba uzea bi 55, pa mi reci tvoja iskustva s njom

Evo ovo sam napisao o njoj u temi Best buy role do 500kn

Citiram se...

Okuma Trio (Narančasta, 30s). Ovo će sad zvučati glupo ali mislim da je moja Okuma Trio došla s greškom :lol: Kad sam skužio da uopće ne mogu skinuti špulu već je bilo kasno. Iščupao sam kompletnu špulu, razvalio kočnicu i sve zavitljao u smeće. Uvjeren da je problem u špuli, naručio sam novu (špulu, ne rolu), međutim isto sranje. Bez problema je stavim ali je ne mogu skinuti :lol: Pretpostavljam da je problem u osovini, negdje zapinje. Pokušao sam je podmazivati sa Stonfo masti ali bez konkretnih rezultata. Najjače od svega što rola radi ko sat :lol: i lovi ribu! Veliki škarmi, lucevi, gofovi, palamide i ostalo do 4kg. Ako netko ima ideju nek se javi :cheer: Cijena oko 500kn

Ja bi na tvom mjestu dodao još koju kunu i uzeo Okuma Raw II ;)

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 28 Ožu 2016 21:11 - 30 Ožu 2016 01:12 #6 od fisherman
Okuma raw mi je teška dosta za kancanicu. Evo sad cu do sredine 5 mjeseca složit pribor za vertical jigging ono što cu najvjerovatnije uzet je štap okuma andros 160-325 g i rola okuma salina kočnica 24 kg, iskustva? savjet?
Zadnja izmjena: 30 Ožu 2016 01:12 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
danjoduka's Avatar 29 Ožu 2016 22:59 #7 od danjoduka
Replied by danjoduka on topic Rola za kancanicu
Ja sam izvadio oradu 5kg a jedan moj prijatelj dziguje sa njom i izvuko je gofa 20 kg

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 30 Ožu 2016 01:14 #8 od zeusfaber
S tim nemaš brige ;) ali ajmo se ovdje zadržati na roli za kančanicu :lol:

Raw II nije namijenjen kančanici ali bolje bi poslužio od Okume Trio. Shimano Exage isto. Možda da provaš s nekim Pennom? Nešto tipa Penn Battle?

Na kojim dubinama loviš i o kakvoj se ribi radi?

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 31 Ožu 2016 16:46 #9 od fisherman
Od 5-70 m stvarno saroliko al jbg kad riba nije na 15 onda je na 50 al zna bit i nigdi ghahahahah,kanjci,arbuni,fratri,sarzi,pagri,orade

Molimo prijavite se