"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Megabass role

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 03 Svi 2016 14:32 - 03 Svi 2016 14:35 #1 od zeusfaber
Megabass role was created by zeusfaber
Nisam ih nikad vidio, držao u ruci ni koristio, ali sam se zaljubio. Kakav dizajn! :silly:

Megabass Gaus 20X

Megabass Gaus 30X

Megabass LIN258HM

Megabass Luvito 103

Megabass Luvito 256C

Megabass Racing Condition 256

Megabass RC-Idaten 256

Zadnja izmjena: 03 Svi 2016 14:35 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 03 Svi 2016 16:28 - 04 Svi 2016 10:45 #2 od DaliborDu
Replied by DaliborDu on topic Megabass role
Drzao u ruci. Prelijepe al jos uvijek tehnoloski nedorasle jednoj daiwi

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 04 Svi 2016 10:45 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• Niko
  • Niko's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Niko's Avatar 03 Svi 2016 16:32 #3 od Niko
Replied by Niko on topic Megabass role
Osim varalica koje su im vrhunske i skupe, drugu opremu nikad vidio

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 03 Svi 2016 20:17 #4 od Everyday normal guy
Replied by Everyday normal guy on topic Megabass role
Lovio sam jedno vrijeme sa Luvitom 103. Te role su nabrijani Daiwini modeli. Znaci uzmu Daiwin model, montiraju ekstra lezajeve koji su btw jako kvalitetni i naravno vizualne preinake. Long story short-bacanje novaca jer recimo Luvito sa kojim sam ja lovio je prakticki Luvias ali sa par lezajeva ekstra i malo drugacije izgleda a samo je duplo skuplji.

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 04 Svi 2016 10:47 #5 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Megabass role
Čekaj, što ste mislili, da ću loviti na njih? Ovo ide u sobu poviše kreveta :lol:

To jesu li tehnološki dorasle Daiwi ili ne, ne znam, ali ljepše role još nisam vidio :)

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 04 Svi 2016 12:26 #6 od oki270
Replied by oki270 on topic Megabass role

zeusfaber napisao: Čekaj, što ste mislili, da ću loviti na njih? Ovo ide u sobu poviše kreveta :lol:

To jesu li tehnološki dorasle Daiwi ili ne, ne znam, ali ljepše role još nisam vidio :)

Ne mogu biti dorasle ili ne Daiwi - obzirom da je to Daiwa OEM - iliti HW u nebrandiranom stanju pa onda malo pofarbanom i izbusenom na par mjesta da izgleda ljepse.

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 08 Svi 2016 12:41 #7 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Megabass role

oki270 napisao:

zeusfaber napisao: Čekaj, što ste mislili, da ću loviti na njih? Ovo ide u sobu poviše kreveta :lol:

Ne mogu biti dorasle ili ne Daiwi - obzirom da je to Daiwa OEM - iliti HW u nebrandiranom stanju pa onda malo pofarbanom i izbusenom na par mjesta da izgleda ljepse.

Što znači OEM odnosno HW? :S

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 09 Svi 2016 09:22 #8 od oki270
Replied by oki270 on topic Megabass role

dalmatino napisao:

oki270 napisao:

Što znači OEM odnosno HW? :S

OEM = Original Equipment Manufacturer (iliti nebrandirani genericki proizvod)
HW = Hardware (na lijepom hrvatskom jeziku - strojevina ili očvrsje) - ukratko - mehanicki dio nekog stroja ili uredjaja u ovom slucaju role

Molimo prijavite se