"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Shore jiging na Murteru

Više...
Vrvilo's Avatar 23 Pro 2020 07:42 - 23 Pro 2020 08:39 #1 od Vrvilo
Zadnja izmjena: 23 Pro 2020 08:39 od Vrvilo. Razlog: Pokušavam staviti sliku..

Molimo prijavite se

Više...
Vrvilo's Avatar 23 Pro 2020 07:57 - 23 Pro 2020 08:48 #2 od Vrvilo
Replied by Vrvilo on topic Re:Shore jiging na Murteru
Privitak datoteke:

Abu Garcia Xrossfield 8’3” MB 5-30g
Daiwa Fuego LT 3000
Daiwa Tournament 0.13
Flouro Varivas 0.37
Hartov rozi jig 30g
I puno , puno gusta i adrenalina 😎
10+kg
Zadnja izmjena: 23 Pro 2020 08:48 od Vrvilo.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Igor's Avatar 23 Pro 2020 10:41 #3 od Igor
Replied by Igor on topic Re:Shore jiging na Murteru
Uuuuuu svaka čast 💪💪💪.
Kakva je to dobra borba bila na laganu opremu. Bravo!!!!
Hvala: Vrvilo

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 23 Pro 2020 12:10 #4 od marko87
Replied by marko87 on topic Re:Shore jiging na Murteru
Svaka čast, bome ulov za pamćenje.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: Vrvilo

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 01 Sij 2021 10:46 #5 od Dizajn
Replied by Dizajn on topic Re:Shore jiging na Murteru
Budući da nitko ne spominje, ja bih se ipak ovdje osvrnuo na opremu kojom je ulovljena ova riba.

Da je kolega Vrvilo slučajno imao Zenaq, Yamagu, Stelu ili slično vjerovatno bi se danimo pisali hvalospijevi o vrhunskoj snazi i nevjerovatnoj osjetljivosti skupih šatpovai i kvaliteti i debljini zupčanika i broju ležajeva u roli.

Ovako sad svi znamo da se LIca od 10-15 kg MOŽE uloviti na
upredenicu od 0,13 i
rolu veličine 3000 i
i štap od 249cm i ako se ne varam iz 5 dijelova!!!
Hvala: Baćo68, Igor, Vrvilo

Molimo prijavite se

Više...
Vrvilo's Avatar 01 Sij 2021 11:03 #6 od Vrvilo
Tako je! ,5pcs travel rod....
Iskreno ni ja nisam očekivao takvu ribu a kad sam je vidio nisam mislio da cu je uspijet izvuci van i to rukama!😎

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 01 Sij 2021 11:33 #7 od marko87
Replied by marko87 on topic Re:Shore jiging na Murteru

Dizajn napisao: Budući da nitko ne spominje, ja bih se ipak ovdje osvrnuo na opremu kojom je ulovljena ova riba.

Da je kolega Vrvilo slučajno imao Zenaq, Yamagu, Stelu ili slično vjerovatno bi se danimo pisali hvalospijevi o vrhunskoj snazi i nevjerovatnoj osjetljivosti skupih šatpovai i kvaliteti i debljini zupčanika i broju ležajeva u roli.

Ovako sad svi znamo da se LIca od 10-15 kg MOŽE uloviti na
upredenicu od 0,13 i
rolu veličine 3000 i
i štap od 249cm i ako se ne varam iz 5 dijelova!!!

Kolega bez obzira na koji štap je uhvaćena riba mislim da bi ti isto bilo. Jednostavno više nema tko komentirati.

Kad sam tek krenuo pratiti forum i kada sam samo čitao i maštao o ulovima koji su se tada objavljivali svakodnevno. Pisala masa članova koji su se iz nekoga razloga jednostavno ohladili što je velika šteta da jedini ovakav forum propada lagano. Nisam registriran na njega al ovako malo provirim na forum varalicar i kad vidim na dnevnoj bazi nekad po dvije minute listam dok nađem post koji sam gledao dan ranije. Ovdje nažalost isti post stoji po tjedan dana na vrhu😕

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 01 Sij 2021 15:00 - 01 Sij 2021 15:01 #8 od Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Shore jiging na Murteru
Može se na svašta uhvatiti dobar komad ribe uz znanje i malo sreće.
Svaka čast na takvom ulovu na Light opremu.
Međutim moram se nažalost složiti sa kolegom marko87 da i ovaj forum lagano dolazi svome kraju kao i masa drugih prije njega...Svega par ljudi piše tu po forumu i to je to...
Zadnja izmjena: 01 Sij 2021 15:01 od Paragon.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Igor's Avatar 01 Sij 2021 15:29 #9 od Igor
Replied by Igor on topic Re:Shore jiging na Murteru
Ja sam bome oduševljen. Fenomenalan ulov! Sve to potvrđuje ono što ja mislim da smo svi mi u oversizeu što se tiče opreme. Zato sve više idem prema lakšem priboru. Ja osobno ne volim ribolov gdje ribu vučem kao vinčem, ja sam više za to da rola zuji. Neka i riba ima svoju šansu. A u ovom slučaju je negdje zujala ko luda. Zato ti Vrvilo još jednom čestitam na izvanrednom ulovu. S obzirom na opremu, ovo je možda i najbolji ulov na ovom forumu.
Hvala: Vrvilo, Dizajn

Molimo prijavite se

Više...
Vrvilo's Avatar 01 Sij 2021 15:47 #10 od Vrvilo

Igor napisao: Ja sam bome oduševljen. Fenomenalan ulov! Sve to potvrđuje ono što ja mislim da smo svi mi u oversizeu što se tiče opreme. Zato sve više idem prema lakšem priboru. Ja osobno ne volim ribolov gdje ribu vučem kao vinčem, ja sam više za to da rola zuji. Neka i riba ima svoju šansu. A u ovom slučaju je negdje zujala ko luda. Zato ti Vrvilo još jednom čestitam na izvanrednom ulovu. S obzirom na opremu, ovo je možda i najbolji ulov na ovom forumu.

Vau!!
!Stvarno sam počašćen tim riječima a i ribom bome...
Jos je nisam svu pojeo a često se peče 😎
I svima sve najbolje u Novoj!
Hvala: Igor, Dizajn

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 01 Sij 2021 20:22 #11 od Dizajn
Replied by Dizajn on topic Re:Shore jiging na Murteru

Igor napisao: Ja sam bome oduševljen. Fenomenalan ulov! Sve to potvrđuje ono što ja mislim da smo svi mi u oversizeu što se tiče opreme. Zato sve više idem prema lakšem priboru. Ja osobno ne volim ribolov gdje ribu vučem kao vinčem, ja sam više za to da rola zuji. Neka i riba ima svoju šansu. A u ovom slučaju je negdje zujala ko luda. Zato ti Vrvilo još jednom čestitam na izvanrednom ulovu. S obzirom na opremu, ovo je možda i najbolji ulov na ovom forumu.

U potpunosti se slazem sa time da je ovo najbolji ulov na forumu ove godine.

Takođe e u potpunosti slazem da (skoro) svi idemo u (oversize ) predimenzioniranje opreme.

Molimo prijavite se

Hamag