Shore jigging ulovi

More
2 weeks 3 days ago #30543 by marko87
Replied by marko87 on topic Shore jigging ulovi
Hvala prijatelju. Ne znam jesi skontao kad podignem kameru gore. Skroz sa vrha sam se morao spustiti do razine mora a onda sa ribom nazad gore. Video nije baš dočarao najbolje ali skroz nezgodno za izvesti.

Please Log in to join the conversation.

More
2 weeks 1 day ago #30553 by B_
Replied by B_ on topic Shore jigging ulovi
Bravo Marko, dobar video i lijepa borba! Koliko piza ovaj veliki luc, 6-7 kg? Kako ti je ribat na onim stijenama, je li neugodno ili si našao neku stijenu da možeš nekako normalno stajati bez straha i nelagode?

More
2 weeks 1 day ago - 2 weeks 1 day ago #30554 by marko87
Hvala prijatelju 😉👍 Svaka čast na procjeni, očišćen par grama ispod 7kg.

Iskreno ne znam jel mi teže stajati ili se spustiti po ribu do mora. Jedan put kad bude žena sa mnom na stijenama nekako ću je natjerati da se popenje do mene i slika položaj nogu. Svaka noga vodi svoju politiku a položaj stopala kao da nije vezano za moju nogu uopće 🤣🤣

Još na ovoj poziciji ne mogu ni zabacivati sa mjesta gdje stojim dok jigam nego se svaki put moram popeti metar iza sebe. Pa zabacim i onda se spustim niže jer mi sa toga mjesta teško jig izvaditi da ne udara po stijenama. Uglavnom na videu sve to izgleda perfektno ali u živo za vrijeme ribanja svako par min umalo padnem ili izvrnem nogu.

Na zadnjem izletu u Konavle se nisam mogao načuditi onoj milini, doslovno u japankama bi mogao skakutati po stijenama.
Last edit: 2 weeks 1 day ago by marko87.
The following user(s) said Thank You: B_

More
2 weeks 1 day ago #30555 by Paragon
Replied by Paragon on topic Shore jigging ulovi
Zeuse ako treba kako pomoc javi nisam nesto tehnicki za web i slicno ali ako mogu kako drukcije pomoci tu sam.
Stvarno nam je falio forum...
Marko sto cesce slika i videe hehehe
Luc je top!

More
2 weeks 1 day ago #30556 by marko87
Od ponedjeljka će biti nešto slobodnog vremena pa se nadam da će biti i ulova ali obavezno ću vas izvijestiti 😁
The following user(s) said Thank You: Paragon

More
1 week 1 hour ago #30567 by marko87
Sa malim zakašnjenjem tu je i video sa izleta u Konavle pa bacite pogled 😊

Time to create page: 0.491 seconds