"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Re:Štapovi i role za shore jigging

Više...
bzing's Avatar 28 Tra 2021 11:53 #261 od bzing
Znam da sam vidio negdje te shore gun štapove pa sad opet nalejtjeh na njih na fishingshop.kiwi/Anglers-Republic-Palms-Shore-Gun-Evolv-Sfsgs103xhbl/

Ne znam kako obračunati tu cijenu iz japana - odnosno koliko dodati carine + pdv-a?

Ja sam mislio naručiti neke jigove do 20 grama jer tu ima baš sve šta japanci nude ali nemam iskustvo kupnje izvan EU.
Za sada bacam dva jiga i moje iskustvo je tropopodnevno :cheer:
Ionako nisam mislio da ću se ikad zainteresirati za ovu tehniku.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 07 Svi 2021 10:54 #262 od Robi75

marko87 napisao: Pa evo nenadano cu se i ja lagano prebaciti u malo visu klasu. Odavno mene Ceco nagovara na twina a ja ga nisam htio ni pogledati misleci biti ce brutalna cijena. Sada kad se pojavio u prodaji vidim da me nece nesto pretjerano skuplje doci od toga da uzimam saragosu 8000 pa sam se za cas okrenuo twinu.

Kazem ti pisi im mail. Ja sam ovih dana tako pisao na sve strane pa tko odgovori odgovori. Jer ovo su zadnji komadi staroga modela, novi je sada izasao sa plutanom ruckom a meni je iskreno ovaj stari puno ljepši.

Priupitaj ih jeli imaju mogucnost da platis preko paypala ako ga imas. Tako ces imati neku sigurnost za lovu ako ga narucis a slucajno ne dodje.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Evo da se pohvalim. Nakon slanja upita na razne strane kontinenta, od kojih je 90% ostalo neodgovoreno, naručio sam Yamaga Blue Sniper 100MH u Guigo Marine, Francuska.
Navodno im dolaze za 2,3 tjedna pa tko prije 😊.. Za model 97MMH se čeka mjesec dana od uplate ako nekog zanima.
Neznam kolika je poštarina za Hrvatsku točno, ja sam u Dojčlandu a za tu je 40 €.
Ništa, sad slijedi čekanje.
Kako sam karanteni trenutno, stalno sam na online shopovima pa tu i tamo nešto kliknem. Danas sam dobio ova 2 X-Rapa, 68 gr., pa sam se odmah sjetio Marka, mislim da bi posebno ova u boji lignje bila interesantna u njegovoj borbi sa tim nemanima. Nisam još ništa imao u ovoj boji a stvarno goluzno izgleda.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 07 Svi 2021 11:02 #263 od Vargo
Za Hrvatsku je 80 eura postarina, toliko je mene izaslo iz Guigo Marine.
Hvala: Robi75

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 07 Svi 2021 14:58 #264 od marko87
Opaaa cestitke. Ja sam takodjer pitao za Njemacku jer imam sestru gore pa bi mi ona to ovamo lako poslala ali nije imao model koji sam ja htio i tako nismo trgovali.

Auuu rapala izgelda top, a ta roza mora biti lovna sigurno. Reci mi sa kojom rolom ces upariti Yamagu?

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 07 Svi 2021 14:58 - 07 Svi 2021 14:58 #265 od marko87
Zadnja izmjena: 07 Svi 2021 14:58 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 07 Svi 2021 15:05 #266 od Robi75

marko87 napisao: Opaaa cestitke. Ja sam takodjer pitao za Njemacku jer imam sestru gore pa bi mi ona to ovamo lako poslala ali nije imao model koji sam ja htio i tako nismo trgovali.

Auuu rapala izgelda top, a ta roza mora biti lovna sigurno. Reci mi sa kojom rolom ces upariti Yamagu?

Mislio sam Saragosu 8000 ili čak nešto višeg ranga ali iskreno sad sam se sa Sniperom izuo iz cipela tako da zasad neću ništa uzimat, tek pred povratak u Hrvatsku.. Do tada će se nešto i skupit sa strane, sad ću barem imat vremena razmišljat 😊.. Bilo mi je važno ugrabit negdje štap dok ga ima (iako ga još nemam 😊), a za ostalo ću polako..

Molimo prijavite se

Više...
Robi75's Avatar 07 Svi 2021 15:08 #267 od Robi75
www.tackle-deals.eu/RAPALA-X-Rap-Magnum-...nd-16cm-68g-HD-Squid
evo link za Rapalu ako te interesira

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 07 Svi 2021 15:10 #268 od marko87
Ista stvar kao i kod mene. Ja ako uspijem rasprodati neke opreme idem na novog twina a ako ne i ja idem na saragosu 8000, mislim da ce ona biti sasvim dovoljna.

Hvala: Robi75

Molimo prijavite se