Savage Gear

More
4 years 1 month ago #21362 by zeusfaber
Savage Gear was created by zeusfaber
Prologic Savagear.

Zanima me jeste li koristili, koristite li ili planirate koristiti nešto od Savagear ribolovne opreme?

Primjećujem da su napravili veliki korak naprijed u izradi varalica ali i ostale opreme pa su me zaintrigirali.

Please Log in to join the conversation.

More
4 years 1 month ago #21363 by bzing
Replied by bzing on topic Savage Gear
Njihov Manic Shrimp je skroz ok.Za laki i srednji spin na texas/carolina sistem udarale pirke i manji lubini (model shrimp 7,5cm).
S druge strane, 3D Shrimp za sipe i lignje mi nije ulovio baš ništa (možda pogrešna boja?) ali se neki kunu u njega osobito za sipe u predvečerje.
Prije su se koristile njihove silikonske jeguljice i bile jako jako dobre za lubine.Dal ih još rade nemam pojma al sam vidio neku vrst deblje jeguljice nalik zmiji (ima baš taj rad na povšini).
Imao sam priliku par puta zabaciti skosavicu s njihovim egi štapom mislim 10/20 grama i nije loš za one koji vole tu vrstu štapova.
Predugo su oni na tržištu da bi bili loši.
The following user(s) said Thank You: sasac

More
4 years 1 month ago #21373 by B_
Replied by B_ on topic Savage Gear
Imaju izrazito jeftine varalice u odnosu na druge proizvođače. Ja sam koristio top prey bijelu i vadio brancine i strijelku na nju u mutnim uvjetima.

Zanimljiva im je ova nova serija sandeel jerk minnow 14/17 cm za nekih 55-60kn, lovio sam škarme s njima jednako kao i na skuplje maxrapice i puno skuplje duo TMS-ove. Sad su izbacili i zvijer od 21cm, ali ima 44g što je malo previše za moj štap :cheer:

U svakom slučaju varalice su prva liga s obzirom na cijenu. Malo im je domat slabiji nego DUO TMS-u, ali već se s maxrapicama mogu mjeriti.

More
4 years 1 month ago #21379 by matko100
Replied by matko100 on topic Savage Gear
provjereno dobar i lovan je sandeel surfwalker
koristim od 180 mm tonući pošto leti nevjerojatno a za čas ga izvučeš na površinu
ok opremu na sebi ima tako da može odma u vodu(bez izmjene trokuka i ringova)
za uloženih 55 kuna prezadovoljan

More
4 years 1 month ago - 4 years 1 month ago #21384 by rogi
Replied by rogi on topic Savage Gear
Meni stiže uskoro štap i torba pa mogu napisati recenziju :silly:

Što se tiče varalica, dosta je članova nahvalilo Panic Prey v2 u temi brancin na spinning, mislim da je jedna od lovnijih varalica, jedino im navodno treba zamijeniti trokuke jer nisu neka kvaliteta :)
Last edit: 4 years 1 month ago by rogi.

More
4 years 1 month ago #21392 by B_
Replied by B_ on topic Savage Gear

matko100 wrote: provjereno dobar i lovan je sandeel surfwalker
koristim od 180 mm tonući pošto leti nevjerojatno a za čas ga izvučeš na površinu
ok opremu na sebi ima tako da može odma u vodu(bez izmjene trokuka i ringova)
za uloženih 55 kuna prezadovoljan

Koja je razlika između tonućeg i plutajućeg površinca za rad s njime? Imam i ja oba ta surf walkera i puno mi je teže vodit tonućeg :(

Time to create page: 0.350 seconds