"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Savage Gear

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 30 Lis 2019 14:08 #61 od rogi
Replied by rogi on topic Savage Gear
Mislim da će ti Aliexpress vratiti novac ako ti ne stigne do tad, ja sam imao slično situaciju s nekim drugim dućanom.
Zagubi se tu i tamo neki paket, šta ćeš :)

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 02 Stu 2019 20:53 #62 od Ceco
Replied by Ceco on topic Savage Gear
Treće bacanje na Ušću i bye bye. Toliko o tome da bude više od jedne ribe po tijelu. Poslije sam stavio dodatnu trokuku ali nisam dobio griz. Nažalost bio sam sa prijateljem koji nije ribič pa mu je dosadilo nakon 50 min na vodi. Danas sam na Pelješcu bio Markom i jugo nas je ubilo iako nije bilo kiše. Tu sam ostao bez verzije od 26g di sam u propadanju osjetio udar ali sam zapeo za kamen ili nešto. Uglavnom iglica radi preporuča se vezanje čvora na samu varalicu ili neka kopča sa okruglim obručom tako da je rad što više orginal. Na ljeto ću uzeti još sigurno i to verziju 55g 26g i line true.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: susnjar

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 02 Stu 2019 23:33 #63 od B_
Replied by B_ on topic Savage Gear
Koliko leti prilikom zabacaja? Ti silikonci inace ne lete bas daleko bez obzira na gramazu jig glave jer nisu aerodinamicni...

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 03 Stu 2019 11:16 #64 od Ceco
55g sa mojim štapom 40-80g i upredenicom 0.17mm leti jako dobro. Pogotovo za jedan silikonac. Evo ako danas prestane kiša probati ću snimiti koje bacanje. Sa ovom najmanjom na UL i ovom najvećom što imam od 55g. Nažalost nisam uspio otići na Konavle do Primariusa zbog nevremena. Smatram da bi na takvoj pošti bile ove od 55g jako uspješne. S tim da svaku verziju vidim kao odličnu za laganu panulu jer silikon pliva kao prava iglica. Line true verzija je baš za ti pravljena.

Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 03 Stu 2019 11:58 #65 od sasac
Replied by sasac on topic Savage Gear
Nažalost Ceco moje predviđanje da neće dugo trajati se pokazalo istinito što je bilo i za očekivati ali potajno sam se nadao da će ipak durati duže.
U rad same varalice ne sumnjam kao ni u lovnost, ali realno gledajući nije ni jefitna da se svako malo kupuje.... Da se razumijemo nije isto dal udari škaram/strijelka ili brancin/lica , zubi su zubi moš ga j****.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 03 Stu 2019 18:29 #66 od Ceco
Mislim da bi kod barakuda išlo sa tragovima. Ali strijelka mi kida nekad i sajle bez problema. Vidjeti ćemo kako se pokaže iduće ljeto cijena. Možda dobijemo i one druge verzije
😉

Hvala: sasac

Molimo prijavite se

Više...
matko100's Avatar 03 Stu 2019 20:08 #67 od matko100
Replied by matko100 on topic Savage Gear
kada bi se od glavne udice sa knot to kinky sajlicom stavila udica kao trailer što bliže repu strijelka bi se dobila ali opet bi uništila varalicu gotovo sigurno u prvom kontaktu
znači za strijelke je to jednokratna varalica ako se trailer udica dobro složi B)
ovako samo sa glavnom udicom misllim da nema smisla bacati tu varalicu u prisutnosti strijelke pošto smo više manje svi upoznati s čeljustima koje uništavaju i polikarbonatne varalice
kada naprave plastičnu jointed iglicu iz više segmenata onda smo na konju :)

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 07 Stu 2019 17:41 #68 od Igor
Replied by Igor on topic Savage Gear
Ceco jesi ti to postao "maneken" Savage geara?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 07 Stu 2019 18:42 #69 od Ceco
?

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 07 Stu 2019 19:40 #70 od Igor
Replied by Igor on topic Savage Gear
Vidim tvoje slike na facebooku savage gear salt hrvatska. Pa pitam jesi postao promotor?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 08 Stu 2019 11:48 #71 od Ceco
Lol, ne nego sam naletio na Daniela na Ušću u prošli petak. Oni su išli na Licu ali nisu imali realizaciju ugriza. Pa smo malo podjelili iskustva taj dan. Isto tako ima grupa na Facebooku di djelimo ulove na moru.

Hvala: Igor

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 13 Stu 2019 19:11 #72 od Ceco
Evo obnovio sam se za prvu priliku. Nadam se da neće biti sreće kao prošli put kad su strijelke odnjele sve.
Ovo su mi trenutno njihove najlovnije varalice . I cijena im je ok vs konkurencija. DTD, Jigpara, DUO i Rapala su u prosjeku 20kn skuplji po komadu. Novi Jerk minow definitivno djeluje bolje kvalitetom. Tako da možda stvarno ima koristi od Vidalisa.

Hvala: sasac, rogi

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 13 Stu 2019 20:50 #73 od sasac
Replied by sasac on topic Savage Gear
I ja sam uzeo jučer jerk minnow 110, izgleda fino, rad mi se čini solidan uz lagano vođenje, nadodao bih da sa svojih 7 grama leti dovoljno.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 13 Stu 2019 21:08 #74 od Ceco
Da i napokon imaju poštene udice. Ne one koje su se već u kutiji mrvile

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 13 Stu 2019 21:09 #75 od Lukas_M02
Replied by Lukas_M02 on topic Savage Gear

Ceco napisao: Da i napokon imaju poštene udice. Ne one koje su se već u kutiji mrvile

Meni su veci problem bile split ringovi,su i njih ojačali?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 13 Stu 2019 21:54 #76 od Ceco
Na ovoj maloj verziji mi djeluju jako dobro

Molimo prijavite se

• Ando
  • Ando's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Ando's Avatar 14 Stu 2019 17:53 #77 od Ando
Replied by Ando on topic Savage Gear
Danas probao na panuli najmanju iglicu dekor plavi za brancine varalica odlično izgleda ali na suhom, u vodi vibracija jako jako diskretna i to samim krajem repa ne kreće se kao na youtube videu silikon jako osjetljiv ako samo malo okrzneš dno uništava se znaći nije uopće potrebna strijelka ulovio ništa taklo ništa nadam se da je ono prvi maćići se bacaju u vodu.B)

Molimo prijavite se