"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Lagani spin sa imitacijom morskog crva

Više...
igork's Avatar 20 Sij 2020 06:14 #61 od igork
Kakav silikon se te maria soft worms, sta se tope na sonce, jel su poinakve of ostale silikonce, ako je isti silikon mora da ima neke kineske kopije.
I dali mora da bide bezbojne sa svetkave tackice, vidim da ima I druge boje

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 20 Sij 2020 09:11 #62 od Paragon
meni je dobar. za boju neznam jedino sam sa ovom bojom lovio druge nisam ni probao.glavno da ima repić

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 30 Sij 2020 22:29 - 31 Sij 2020 01:54 #63 od igork
Ove da se stave u kesici da upijaju dip na berkley sandworm pa i oni da budu lovni

Sandworm aliexpress

Gulp fish
Zadnja izmjena: 31 Sij 2020 01:54 od igork.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 31 Sij 2020 09:15 #64 od Ceco
Stavljao sam ih u pakiranje sa orginalom ali su lovili nikako. Jedino kad sam ih radio kao ostale silikonce.
Kineski su obični silikon i riba ih ne napada kao gulp i Isome.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 31 Sij 2020 09:59 #65 od Bonzai42
Posoji razlika izmedu silikonaca koji koriste silikon na vodenoj bazi i na uljnoj bazi. Na vodenoj bazi upijaju sve dipove bolje, a na uljnoj bazi ulje ne dopusta upijanje dipa u silikon. Narucio sam iz dosade par silikonaca s aliexpresa i jedni koji su dosli smrde kao friski pedoc, ne vadim ga vise iz vrecice...
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 31 Sij 2020 11:09 - 31 Sij 2020 11:10 #66 od Ceco
Poanta je da se GULP i Isome ne isplate uzimati van HR. Kome je teško doći do pravog morskog crva Isome i Gulp nude ok zamjenu za nekih 40 do 60kn ovisno o trgovini.
Najjeftiniji GULP sam našao u Dehclatona za 29kn 15cm i 5 cm

Zadnja izmjena: 31 Sij 2020 11:10 od Ceco.

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 31 Sij 2020 11:18 #67 od Zdenko

Ceco napisao: Crvići su orginal jeftiniji kod nas nego vani.

A gdje ti kod nas kupujes te Maria silikonce? Hvala

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 31 Sij 2020 11:22 #68 od Zdenko

igork napisao: Kakav silikon se te maria soft worms, sta se tope na sonce, jel su poinakve of ostale silikonce, ako je isti silikon mora da ima neke kineske kopije.
I dali mora da bide bezbojne sa svetkave tackice, vidim da ima I druge boje

To su najbolji silkonci, kao sto su i Keitech easy shiner 2" silikonci rame uz rame sa njima. Specialno u boyi sexi shadow.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 31 Sij 2020 14:03 #69 od Ceco

Zdenko napisao:

Ceco napisao: Crvići su orginal jeftiniji kod nas nego vani.

A gdje ti kod nas kupujes te Maria silikonce? Hvala

U Maguro sam bio našao poslije preporuka tu na forumu. Mislim da nemaju više na stanju jer sam i ja našao samo jedan paket tada. Paragon mislim da kupuje u nekoj lokalnoj trgovini.
Svijetvaralica.eu bi možda mogao nabaviti jer imaju njihov brend u ponudi.

Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 03 Velj 2020 23:42 - 03 Velj 2020 23:50 #70 od igork
Privitak datoteke:

upload

Mislim da ove male power isome od 4cm su za neke male ribe od 7cm, ali su vrlo tanke pa brzo ce nestate, te sredni of 11cm mogu da se secu na pola I su za neke malo vece ribe od 10tak cm, a najbolje prema meni su ekstra large od 16cm jer su duplo veci u dijametar pa mogu uhvatiti I ozbilniji ribe bez sica da gi razvali, of njih sam uzeo berley sandworm camo, Mislim da oni cu trajati mnogu vise nego ovi tanki isome crvici
Zadnja izmjena: 03 Velj 2020 23:50 od igork.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 04 Velj 2020 08:02 #71 od Ceco
Sića provjereno kida i veće od 16cm i tu nema pravila kakvu ćeš ribu hvatati.
Ja čak bolje oradu lovim na manje crviće. Čak sam i veće kidao da su malo duži od udice.

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 14 Velj 2020 10:12 #72 od igork
Ovo bi moglo biti bolje od Maria worms

Raglou 35mm

Mislim da je forma bas dobra za ultra light e sad problem e sta ne mozes ga testirati i kupiti manje jer paketic je 30 komada I su iste boje svi, nema mix opcija

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 17 Velj 2020 12:38 #73 od frkachu

igork napisao: Mislim da je forma bas dobra za ultra light e sad problem e sta ne mozes ga testirati i kupiti manje jer paketic je 30 komada I su iste boje svi, nema mix opcija

1 dobar ribolov i ode paketić ;)
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 21 Ožu 2020 13:50 - 21 Ožu 2020 13:53 #74 od igork
Jel neko probao da ulovi potocnu pastrmku sa isome?

Btw stigli su mi posledne naracke od aliexpress, jeftini gumenjaci a kvalitetni, nemaju miris

7.5cm

5cm
Zadnja izmjena: 21 Ožu 2020 13:53 od igork.

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 21 Svi 2020 21:10 #75 od igork
Ako neko zna ili probao loviti slatkovodne ribe na Berkley Sandworm I Isome bio bi od pomoci, interesuje me ribe kao crnu mrenu, klen, pastrmku, jegulje I som

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 22 Svi 2020 09:04 #76 od Ceco
Orginalno to i jesu bile varalice za pastrvu. Klen ih provjereno papa a ostalo ne znam.

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 22 Svi 2020 12:34 #77 od Waterfall
Som se danas jako puno lovi na razne silikonce pa ce sigurno uzeti i crva. Ali vjerovatno sitniji primjerci zbog same velicine varalice. Sto se Jegulje tice ona je na Mirni, gdje sam lovio cijeli zivot, uobicajena lovina ali nikad nisam cuo da ju je netko uhvatio na bilo kakvu varalicu makar mislim da je moguce ako se ta varalica sasvim polako vodi po dnu. Ovdje ipak treba uzeti u obzir da se po bistroj vodi i po danu Jegulja ne lovi. Ona se hrani nocu (i to najintenzivnije u prvi mrak i pred svitanje) i u mutnoj vodi. Za Klena i Pastrvu je odgovorio Ceco. Slazem se sa njim.

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 22 Svi 2020 22:34 #78 od igork
Kako se montira za klen I pastrmku, sece se na 5cm komade I stavi se sa dzig glave, pa se cimka pri dnu, ili moze I staticno na dubinka I plovka?

Uhvatio sam jegulja danju pre 10tak

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 22 Svi 2020 22:34 #79 od igork
Kako se montira za klen I pastrmku, sece se na 5cm komade I stavi se sa dzig glave, pa se cimka pri dnu, ili moze I staticno na dubinka I plovka?

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 22 Svi 2020 22:34 #80 od igork

Molimo prijavite se