"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Nano jigging

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 25 Svi 2021 10:57 #21 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Nano jigging
Nemam ni ja para ali me često ponese želja za pivom 🤣

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 25 Svi 2021 12:47 #22 od Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Nano jigging
Drž onda pivu bliže negdje i pij brže hahaha
Mislim da mi se na kraju ne isplati ići do dna sa jigovima kijernice su ionako premale sve i da ih ganjam sa 50+ grama jigovima. Tako da bi bio samo c&r pa ću se bazirati na srednji i gornji sloj na kraju.
Jedino ako ljeti pođem na pješčanu plažu pa bi se mogao igrati do dna jer ima masu ušata i sličnih malih beštijica iako bude puna vala brodica jednom sam povukao onu matasinu za iglice i stalno su mi je grizle bez obzira što su kupači i brodice bili udaljeni par metara,a nemam gdje zapeti ma sve i da zapnem dubina je samo par metara pa je lako ljeti skočit i otkačit varalicu haha

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 26 Svi 2021 08:48 #23 od bzing
Replied by bzing on topic Re:Nano jigging
Koliko god bilo blesavo ali ću priznati da na Jigparama od 10 grama pretvaram troudicu u dvoudicu.Klještima naravno :cheer:
Manje kačenje dna.

Molimo prijavite se

Više...
Dida's Avatar 26 Svi 2021 12:15 #24 od Dida
Replied by Dida on topic Re:Nano jigging
..i meni je prije nekoliko dana pala slična ideja na pamet..
..na zebre od 7g sam ulovio nekoliko ušata ali ne za usta nego su se kačile za lice,s vanjske strane između usta i škrga..sve su vraćene,naravno, pa sam nakon nekoliko drugi dan odustao od jigpara..
....na Salma 7cm i DUO sperhed,mislim..ista priča..lijepa igra al mi žao riba..
..na ostali arsenal nisam ima ni praćenja a kamoli udarca..

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 26 Svi 2021 19:11 #25 od bzing
Replied by bzing on topic Re:Nano jigging

Dida napisao: ..i meni je prije nekoliko dana pala slična ideja na pamet..
..na zebre od 7g sam ulovio nekoliko ušata ali ne za usta nego su se kačile za lice,s vanjske strane između usta i škrga..sve su vraćene,naravno, pa sam nakon nekoliko drugi dan odustao od jigpara..
....na Salma 7cm i DUO sperhed,mislim..ista priča..lijepa igra al mi žao riba..
..na ostali arsenal nisam ima ni praćenja a kamoli udarca..

Meni je ova godina totalno traljava.Sve nešto naopako.Prekjučer sam odlučio zezat se waglerom uz rivu i probat gire na kruh.Ulovio dvije lice od po pola kg.
Ajd budi pametan.
Na male jiggove udaraju lojke za koje zbilja nisam znao da su predatori.
Lignje se pojavile u jatima i to lignje od 10 - 12cm.
Prije tjedan dana sipa veličine vojničke čizme mi udarlia pod nogama i to na površini i skoro polomila štap.
Nikad luđa sezona.
Danas odmaram.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 03 Lip 2021 20:32 #26 od Paragon
Jel tko više koristi one Isome Marukyu? Razmišljam ponovno naručit paketić ili dva. Prije sam imao one Mini Isome i paraju se nakon ribe ili dvije. Ovaj put razmišljam uzeti L i XL veličinu pa im stavit assist u sami vrh repa.
Također sam gledao Berkeley Gulp. Oni su malo skuplji cca 160kn za pakiranje,a Isome su mi 60 kn za L i XL veličinu.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 04 Lip 2021 12:29 #27 od Ceco
Paragon u ZG Gulp košta u par kn razlike kao Isome. Ja volim više isome jer ne smrdi kao kuga. Ne znam je li ti Dehclaton blizu ali kod njih sam nalazio Gulp za 45kn pakiranje

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 04 Lip 2021 20:01 #28 od Paragon
Ja našao u Zadru za 160kn pakiranje Gulpa...nažalost nemamo Dechatlon na krajnjem jugu...Od ovih web shopova mislim da mi je jedino izbacio da ima Nevico ili Barka u Zadru.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 05 Lip 2021 07:34 - 05 Lip 2021 07:36 #29 od Ceco
www.decathlon.hr/mamac-gulp-sandworm-id_8480588.html

www.decathlon.hr/prirodni-mamac-pjeskulja-id_8480587.html

Mislim da ti se isplati uzet više pakiranja za tu razliku u cijeni.
Isome je meni odličan isto iako mislim da je malo mekši nego Gulp

Zadnja izmjena: 05 Lip 2021 07:36 od Ceco.
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 05 Lip 2021 10:03 #30 od Bonzai42
Replied by Bonzai42 on topic Re:Nano jigging
Maguro 100kn 15 kom gulpa u plasticnoj kutijici sa puno dipa. Kasnije samo nadopunis gulp, npr ja uzmem u decathlonu onaj paket u vrecici i izlijem ga u posudicu. Samo nekuzim zasto je sada ovaj nano jiging presao ULRF temu? Dvije iste teme su jedna ispod druge na forumu 😂

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk
Hvala: Paragon, Ceco

Molimo prijavite se

Hamag