UL Rock Fishing

More
7 years 3 weeks ago #4842 by Ahab
Replied by Ahab on topic UL Rock Fishing
Sad i nije neko vrime od ušate. Bar po onome što sam zapamtia loveći ih ko dite na paštelu. A na spinn ih nikad nisam prova uvatit ali oću. Ako do prolića rješin problem sa gubljenjem varalica svako malo.
Ušata je meni jedna od najdražih riba za lovit, a bogami i za poist.

Inaće, stalno sam tu na forumu ali ništa ne pišem jer me stid i sram koliki sam antitalent (rasipnik) za spinning.

smoto

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 3 weeks ago - 7 years 3 weeks ago #4846 by Fanatik
Replied by Fanatik on topic UL Rock Fishing
Evo bas od jutros u Lozici,dvije kirnjice obje na Raglu 12 na jig glavi od 8g,a nije bas UL al blizu ;) stap LureMania 12-45g.Prvo manja 30tak dkg C&R,al ova veca ce ipak u pjatu zavrsit :lol: inace mozda i najborbenija odnosno najsnaznija riba koju mozes trefit na tim terenima ovim nacinom spinanja.Luca od 95dkg je kolega digo shore jigingom na jig od 70g.

prvo malena C&R

Raglu,po meni silikonci za najrasireniju upotrebu ;)

A evo i konkretni ulovi

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Last edit: 7 years 3 weeks ago by Fanatik.

More
7 years 3 weeks ago - 7 years 3 weeks ago #4849 by Everyday normal guy
Ja nazalost ne vidim link koji je postavio frkachu :/ kirnju od nekih 60dkg(nagađam) sam ulovio na 20gramac i moram priznat da je respektabilan borac. Ima jos jedna vrlo zanimljiva vrsta koja se da fino naloviti a to je guster.....ne podnosi tvič.
Evo kornje samo nema nista za usporebu pa sam tako mogao reci i da ima preko kile :P

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Last edit: 7 years 3 weeks ago by Everyday normal guy.
The following user(s) said Thank You: Fanatik

More
7 years 3 weeks ago #4850 by Fanatik
Replied by Fanatik on topic UL Rock Fishing
Je gustera se nakotilo prilicno zadnih godina,nazalost nije neka delikatesa :S ...al zato su kirnje i sa sportskog i sa gurmanskog stajalista sami vrh! ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....

More
7 years 3 weeks ago #4852 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic UL Rock Fishing

Ahab wrote: Sad i nije neko vrime od ušate. Bar po onome što sam zapamtia loveći ih ko dite na paštelu. A na spinn ih nikad nisam prova uvatit ali oću. Ako do prolića rješin problem sa gubljenjem varalica svako malo.
Ušata je meni jedna od najdražih riba za lovit, a bogami i za poist.

Inaće, stalno sam tu na forumu ali ništa ne pišem jer me stid i sram koliki sam antitalent (rasipnik) za spinning.

Nema te što biti stid, i ja sam totalni početnik. Tu smo da naučimo, od odnosno da nas nauče. Cijeli koncept LM-a se temelji na tome, da iskusnija ekipa pomaže i da svi zajedno učimo, bez fige u džepu. Nikad me nije bila sramota pitat ;)
The following user(s) said Thank You: Fanatik, Ahab

More
7 years 3 weeks ago #4854 by Everyday normal guy
Joj kolko sam ja puta "ispao glup" jer sam pitao. Kad pitas nesto postoje dvije opcije.....normalni ce ti pomoci i objasniti a debili ce te sprdati samo sto njih stavis na ignore i bok ;)

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: Ahab

Time to create page: 0.357 seconds