"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

UL Rock Fishing

• Kun
  • Kun's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Kun's Avatar 09 Svi 2021 13:10 #401 od Kun
Replied by Kun on topic UL Rock Fishing
Kad je vec gulp na meti. Je li vi rezete gulp da skratite pa onda stavite na udicu. Jedan mi drug rekao da onda gulp gubi rad ako ga rezes, mislim na rad repa. Da li je to istina i kako vi montirate.

nisam doma

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 11 Svi 2021 10:01 #402 od Bonzai42
Replied by Bonzai42 on topic UL Rock Fishing

Kun napisao: Kad je vec gulp na meti. Je li vi rezete gulp da skratite pa onda stavite na udicu. Jedan mi drug rekao da onda gulp gubi rad ako ga rezes, mislim na rad repa. Da li je to istina i kako vi montirate.

Sve pise gore ;)

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 05 Lip 2021 10:09 - 05 Lip 2021 10:14 #403 od Bonzai42
Replied by Bonzai42 on topic UL Rock Fishing
Oko punog mjeseca je kod nas bilo uzas vrijeme, ali na felama smo nadoknadili. Pocela je riba radit ko luda. Sonder kaze povrsina vode 22.5°c.
Sva riba je pustena, kavalama je jos lovostaj nazalost.
Matagi dobio novu rolu. Kastking zephyr bfs rola.
Ja sam prezadovoljan s njom. Plitka i braid ready spula, na nju je doslo nekih 100m jbraid multicolour x8 0.06mm. Ispod sam stavio nesto fluorocarbona 0.20 cisto da se ljepse drzi. Uzeo sam neki mali spooler i namotao je spagu perfektno gore...
Kocnica 4.5 kg, plitka spula kod zabacaja igra ogromnu ulogu, varalice mi lete duplo nego prije. Prekrasno namotava spagu i ne petlja nista. Jedina mana kod tih kastkingova mi se za sad pokazao preklopnik koji se u odredenom polozaju zna prijevremeno zaklopit sam, ali to je moguce i da ga ja okrenem malo previse kad zabacujem...

Uz svu tu ribu bilo je tu puno ocada, saruna, skarpoca menula itd. Danas probat novu postu na kojoj sam zadnji put roneci vidio masu sargova i orada, svi lijepi i debeli, a van dometa puske 😂
Bilo bi vrijeme da neki veci sparid cvrkne na UL 😎

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 05 Lip 2021 10:14 od Bonzai42.
Hvala: B_, Ceco

Molimo prijavite se