"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Komplet za spinning

Više...
Adriatic's Avatar 28 Ruj 2019 22:20 #121 od Adriatic
Replied by Adriatic on topic Komplet za spinning
Pošto nemam nikakvog iskustva sa štapovima, rolama itd, evo da pitam iskusne.
Svo moje iskustvo u vezi toga, svodi se na čitanje ovog foruma i youtube-a (zaslužnog za moju prijavu na forum), pa sam na osnovu toga zaključio da bi bila dobra kombinacija:
štap--Okuma hexana spin 270 cm, 10-35
rola-- Okuma azores spin 3500
(za spin sa obale)
Zanima me vaše mišljenje i savjeti prije kupovine.

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 29 Ruj 2019 08:46 - 02 Lis 2019 10:25 #122 od Dizajn
Replied by Dizajn on topic Komplet za spinning
Okuma Azores je odlična rola, ali pogledaj i koju Daiwu, npr Fuego ili BG ili slično. Ja koristim Fuego lt 4000. I odlična je.
Zadnja izmjena: 02 Lis 2019 10:25 od Dizajn.
Hvala: Adriatic

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 29 Lis 2019 17:25 #123 od sasac
Replied by sasac on topic Komplet za spinning
Dok je na reklamaciji Black savage 9 - 32 vrag mi nije dao mira i uzeo sam Okumu Helios SX 240cm 8-25gr kao poslužiti će dok se ne vrati BS i nek se nađe za eging. Bome bolja opcija od Hexane (koju sam također imao 5-20 gr) , mogu reći da sam zadovoljan kupljenm i planiram barem dio zimskog spina na brancine s njim odraditi. Svakako preporuka za te novce, iako moram priznati da Black savage meni bolje izgleda i osobno ostavlja bolji feeling u ruci. Pa eto ako netko traži štapić do 400 kn go for it!
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Lis 2019 21:22 #124 od Ceco
Replied by Ceco on topic Komplet za spinning
Ja sam prodao svoj Black Savage 9-32g frendu jer ga nisam koristio a njemu je trebao za spin pastrve. Ali taj mi je štap bio jako dobar i lagan.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Adriatic's Avatar 30 Lis 2019 07:05 #125 od Adriatic
Replied by Adriatic on topic Komplet za spinning
Hvala svima na savjetima. Kupio sam 2 štapa:
1. Okuma Octana spin 255 cm 10-40 gr
2. Cormoran extra fast spin & jigg 220 cm 15-55 gr
3. Okuma azores 4000
4 Daiva Ninja 5000
Hvala: B_, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 30 Lis 2019 10:59 #126 od sasac
Replied by sasac on topic Komplet za spinning

Ceco napisao: Ja sam prodao svoj Black Savage 9-32g frendu jer ga nisam koristio a njemu je trebao za spin pastrve. Ali taj mi je štap bio jako dobar i lagan.

Meni je B.S. 9-32 stvoren za stradica ci4 2500 , nevjerovatno lagan balansiran komplet kao da je rađeno po težini jedno za drugo. Ja imam neugodnog iskustva sa pucanjem vrhova (3 puta) na 9-32 dok sa 20-60 bacao i preko 60 grama, varalice i nikakvih problema. Poznanik iz trgovine di uzimam 99% opreme tvrdi da iz cijele Black Savage serije jedino na 9 -32 dobiva reklamacije...

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 07 Stu 2019 08:42 #127 od Bonzai42
Replied by Bonzai42 on topic Komplet za spinning
Eh da sam vidio prije, dao bi ti preporuku odmah. 2 štapa koja su potrebna a odradit ce sve, od strelki do lignja, a to su ti light spin štap i light shore jigging štap, ali vidim da si već sve skužio ;)
Ja sam sebi uzeo gunky finesse game 5-25g 2,45m koji koristim za spin brancina, usati, lignje i sipe, a vjerujem da bi laksu strijelku, licu itd. izvadio bez po muke. Ultra osjetljiv karbonski vrh, a ostatak štapa dobro čvrst i po mom osječaju savršeno izbalansiran. Zabacivao sam popere od 28 g, i bolji osječaj nego na nekim štapovima namjenjenim za teži spin. Za lignje je bomba, a za silikonce i woblere jos bolji. Walk the dog i twiching je ultra zabavan jer je štap toliko lagan da ne osjetiš dok radis s njim. Pogotovo dode do izrazaja kod pecanja lignji jer ti ne dopizdi cijeli dan dok pecas s njim. Uz njega imam okumu finu pro 2,4m 15-40g koja mi je štap za jaču ribu , i da je poderem uramio bi je na zid jer je stara kanta izvadila rekordnu količinu sipa i lignja bez da su se otkačile usprkos tvrdom vrhu i neosjetljivosti štapa. Sad mi je u oko upala sakura salt sniper long distance 15/75 grama 3m +Shimano nasci FB ili Okuma rtx koja bi nju zamjenila kao neki light shore jig štap za lov na strijelke, lice i ostale borbene predatore, samo čeka se plača da si naručim uranjeni poklon za Božič :D

Molimo prijavite se

Više...
Jurej's Avatar 01 Pro 2019 10:44 #128 od Jurej
Replied by Jurej on topic Komplet za spinning
Pozdrav,

Zanima me ako ima neko iskustva sa rolo penn conflict 2 u velicini 4000.

Namjenja za shore jigging i mozda neko lagano panulo.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 01 Pro 2019 16:11 #129 od Ceco
Koliko znam to je dorađeni Battle ll bar po onome što sam čitao i gledao. Battle ll sam imao i odlična je radilica. Rješio sam ga se jer mi je bio pretežak za štapove koje sam tada imao. (to je dorađeno na Conflict 2 skidanjem težine)
Tako da ne možeš pogriješiti sa Conflict modelom koja ti je baš za gore navedene tehnike.
Moja preporuka ti je i Spinfisher VI ili ako imaš 120Eura Slammer lll. To je po meni best buy trenutno. Od drugih marki naravno BG ili Okuma Azores Blue

Molimo prijavite se

Više...
Jurej's Avatar 01 Pro 2019 21:07 #130 od Jurej
Replied by Jurej on topic Komplet za spinning
Pa evo prvo nabavim a posle pitam :D
Bio sam zainteresiran za stradica 5000 jer penn-ove role su sve tezke po pola kile al ovaj conflict laganiji je i od stradica.
Nadam se da ce dobro sluzit :)

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 01 Pro 2019 21:23 #131 od Ceco
Težina nije problem ako ti ulazi u balans sa štapom. Ja sam imao par štapova gdje lakša rola nije sjedala dobro. Pa bi puno brže došlo do umora.
Uglavnom to je jako dobra rola 👍

Molimo prijavite se