Brancin na spinning

More
3 years 5 days ago #24913 by Zdenko
Replied by Zdenko on topic Re:Brancin na spinning

Ceco wrote: Probaj dobiti da ti silikon bude bez promjene u obliku tijela. Sad ti je malo uvijen.
Loviti će ali neće imati najbolji mogući rad.
Probaj ocijeniti gdje ti je idealna točka izlaska udice da ga jig glava ne mota u obliku udice.
Mislim da bi ti čak kraća udica bila više idealna.
Možeš ga ostaviti i ovako ako ti se ne da mučiti dodatno.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

I ja mislim da bi kraca udica bila bolja.

Rogi ribaru !

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 5 days ago #24915 by Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Brancin na spinning
Definitivno kraća udica i probaj pogoditi da se silikonac ne uvija kao što je rekao Ceco.

Ovdje od 0:20 počni gledati pa da znaš otprilike procijeniti gdje udica treba izići.Također je prikazano par montaža.

The following user(s) said Thank You: frkachu, B_, Igor, Starac i More

More
2 years 11 months ago #24954 by Barba87
Replied by Barba87 on topic Re:Brancin na spinning
Sinoć napokon bez straha od strelki testiranje spasam lure iglice (ručna izrada)
Lubini dosta zainteresirani za njom, puno više nego za slavnim patchinko 100 ( dvije boje isprobane).
Dvi realizacije, Al oba su dosta maleni bili, taj sa slike i jedan malo veći (30tak deka), Al ipak jedno bacanje keitech silikona na 7 grama jig glavi fin komad, oko 80 dg.
Dok ne padne neki fin komad na ovo i slično, za mene silikon ostaje zakon za lubeška 😁

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: Ceco

More
2 years 11 months ago #24955 by B_
Replied by B_ on topic Re:Brancin na spinning

Barba87 wrote: Sinoć napokon bez straha od strelki testiranje spasam lure iglice (ručna izrada)
Lubini dosta zainteresirani za njom, puno više nego za slavnim patchinko 100 ( dvije boje isprobane).
Dvi realizacije, Al oba su dosta maleni bili, taj sa slike i jedan malo veći (30tak deka), Al ipak jedno bacanje keitech silikona na 7 grama jig glavi fin komad, oko 80 dg.
Dok ne padne neki fin komad na ovo i slično, za mene silikon ostaje zakon za lubeška 😁

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Silikon je za po noci bolji, a po danu bi povrsinac trebao bolje raditi, naravno ovisno o uvjetima...

More
2 years 11 months ago #24956 by Barba87
Replied by Barba87 on topic Re:Brancin na spinning
To ću morati tek isprobati, do sada sam rijetko lovio lubina danju.
Mada, mjesto gdje sam zadnjih dana dobro lovio lubina je fino osvjetljenja šetnica, svjetlost baca do 10 tak metara na more.

More
2 years 11 months ago - 2 years 11 months ago #24959 by sasac
Replied by sasac on topic Re:Brancin na spinning
Ja bih samo nadodao da je Igor (vlasnik spasm lures-a) vrlo susretljiv i pedantan lik kako priliči profesoru biologije. Prije par godina sam uzeo od njega iglicu, doduše manju nego ova od Barbe87 koja sa svojih 7 grama stvarno daleko leti. Kvaliteta izrade je odlična kao što priliči ručnom radu, od troca koje još nisu zahrđale do činjenice da se boja nije niti malo nigdje ogulila. Ako se dobro sjećam Ameri su tada bili ludi za njegovim varalicama pa sam morao pričekati jedno mjesec dana da ju napravi. Na pričao sam se sa dotičnim stvarno dosta ,čovjek je na mjestu i od riječi. Iglice su mu lovne i moja su preporuka :like:
Last edit: 2 years 11 months ago by sasac.

Time to create page: 0.334 seconds