"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Posvuduša

• Dida
  • Dida's Avatar Autor teme
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Dida's Avatar 23 Ožu 2021 21:51 - 24 Ožu 2021 05:25 #1 od Dida
Posvuduša was created by Dida
Nakon 10-ak godina moj DAM Develstick teleskop za sve i svašta je pokazao znakove umora..dvije vodilice su popustile i uz manju intervenciju s ljepilom će još služiti u slatkovodnom ribolovu..
..pa je vrijeme da potražim nešto što može trpiti stalne vožnje u gepeku( ne zauzimajući puno mjesta)morske i slatke uvjete ribolova,uglavnom lagani spin a ponekad i plovak(dužina ?)...
..ovo što sam pronašao (SG Traveler i Roudrunner) mi izgleda kratko..ni cijena nije nebitna jer bi inače tumbao i raubao nešto od mojih štapova
..ima li tko kakvih iskustava i savjeta..
Zadnja izmjena: 24 Ožu 2021 05:25 od Dida.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 24 Ožu 2021 08:20 #2 od bzing
Replied by bzing on topic Posvuduša
Probaj neki SPRO štap jer su baš izdržljivi a umjereni cijenom.Meni su se pokazali baš izdržljivi pri svakojakom terenskom maltretiranju.
Hvala: Dida

Molimo prijavite se