"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Savjet od iskusnijih

• Lacni
  • Lacni's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Lacni's Avatar 23 Velj 2016 19:02 - 23 Velj 2016 19:25 #1 od Lacni
Savjet od iskusnijih was created by Lacni
Pozdrav ekipi prije svega ;)

Daklem, interesira me štap gramaže izbacaja 7-25,30... Koristio bi ga za spinn i lignje/sipe do nekih 500 kn (+-100) mašinicu imam Penn Fierce II 4000

Molim vas par preporuka te unaprijed zahvaljujem :) :)

Edit: a ako ima u zd još bolje da ga mogu malo pogledati prije kupnje :)

Sent from my D5803 using Tapatalk
Zadnja izmjena: 23 Velj 2016 19:25 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 23 Velj 2016 20:08 - 23 Velj 2016 20:11 #2 od Fanatik
Replied by Fanatik on topic Savjet od iskusnijih
Ako ces ga koristit i za spin i za lignje, ja bi ti preporucio Okuma Hexana 240 5-20 X-fast, stvarno odlican stap, lagan ko pero a prilicno tvrd i brze akcije tako da ima i odlican rad sa sa povrsincima a zabacaj fenomenalan! Cijena oko 350 kn.

Al nekako po mom misljenju, tu (sa ovom Hexanom) bi bolje igrala neka malo manja makina, npr. 3000.

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 23 Velj 2016 20:11 od Fanatik.
Hvala: Lacni

Molimo prijavite se

• Lacni
  • Lacni's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Lacni's Avatar 23 Velj 2016 20:22 #3 od Lacni
Replied by Lacni on topic Savjet od iskusnijih

Fanatik napisao: Ako ces ga koristit i za spin i za lignje, ja bi ti preporucio Okuma Hexana 240 5-20 X-fast, stvarno odlican stap, lagan ko pero a prilicno tvrd i brze akcije tako da ima i odlican rad sa sa povrsincima a zabacaj fenomenalan! Cijena oko 350 kn.

Al nekako po mom misljenju, tu (sa ovom Hexanom) bi bolje igrala neka malo manja makina, npr. 3000.

Hvala ti na savjetu Fanatik, a mašinicu ne mogu više minjati a i sjela mi je ko budali šamar :o jel imaš još kojeg asa u rukavu ;)

Sent from my D5803 using Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 27 Velj 2016 00:13 - 27 Velj 2016 15:44 #4 od Fanatik
Replied by Fanatik on topic Savjet od iskusnijih
Pazi, neznam mozda bi ti pasala i ta makina na ovu Hexanu, al uvijek je na lagane stapove bolje stavljat i manje laganije masinice radi balansa, a i pulo je lakse u dugotrajnijem ribolovu s laganim stapom i masinicom ostat 4-5 ura koncentriran i spreman za pravovremenu kontru.

Ima ti i malo duza Hexana 270cm 5-25g cijena je mozda neznatno skuplja a s tom masinicom bi vjerovatno bila prilagodjenija.Raspitaj se za nju.

Al ima danas stvarno velik izbor dobrih i kvalitetnih stapova do 500kn, ja kad stap uzimam obavezno ga moram provat u ruku i usporedit malo sa drugim stapima slicne akcije i gramaze i onda mogu odlucit sto mi najvise pase.Podji do Udice i ponesi i makinu, vjerujem da ce ti kolega Pepsi (on radi u ribomaterijalu Udica ZD) do 500kn uparit s tom makinom nesto bas dobro za te pare ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 27 Velj 2016 15:44 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Zlatko's Avatar 27 Velj 2016 08:32 #5 od Zlatko
Replied by Zlatko on topic Savjet od iskusnijih
U Barke u Splitu ti je rođendanski popust 21 % na 31.ožujka, tako da će ti taj štap biti oko 220kn. I ja ga gledam, i sviđa mi se.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 27 Velj 2016 09:18 - 27 Velj 2016 15:44 #6 od pepsi
Replied by pepsi on topic Savjet od iskusnijih
Doleti do Udice, nešto ćemo naći sigurno ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 27 Velj 2016 15:44 od zeusfaber.

Molimo prijavite se