Best buy štapovi do 500kn

More
6 years 10 months ago #6849 by tanjo007
Replied by tanjo007 on topic Best buy štapovi do 500kn
Pozdrav,
prošli tjedan sam nabavio novi štap za lignje OCUMA OCTANA 2,4m, odličan štap samo se još nisam privikao na njega ali doći će on na svoje mjesto. Mjesto " Zločina " - " Kupnje " , preporuka kolege PEPSIJA , a znamo da šampion zna svoj posao.
:like: :like:
The following user(s) said Thank You: zeusfaber, pepsi

Please Log in to join the conversation.

More
6 years 10 months ago #6855 by zeusfaber

tanjo007 wrote: Pozdrav,
prošli tjedan sam nabavio novi štap za lignje OCUMA OCTANA 2,4m, odličan štap samo se još nisam privikao na njega ali doći će on na svoje mjesto. Mjesto " Zločina " - " Kupnje " , preporuka kolege PEPSIJA , a znamo da šampion zna svoj posao.

Pretpostavljam da si uzeo 5-20g?

More
6 years 10 months ago - 6 years 10 months ago #6892 by tanjo007
Replied by tanjo007 on topic Best buy štapovi do 500kn

zeusfaber wrote:

tanjo007 wrote: Pozdrav,

Pretpostavljam da si uzeo 5-20g?

da da
:like:
Last edit: 6 years 10 months ago by zeusfaber.
The following user(s) said Thank You: zeusfaber

More
6 years 9 months ago #7161 by dxdandy
Replied by dxdandy on topic Best buy štapovi do 500kn
Ljudi pomagajte. Ne mogu se odluciti koji stap uzeti za spinanje na moru sa obale. Nekako sam suzio izbor na dva stapa.

1. OKUMA OCTANA SPIN 270CM 10-35G
2. OKUMA HEXANA SPIIN 300CM 15-50G

Sto se tice ribe koju planiram loviti na njega je branko i strelka. Imam povremene izlete na neke lokacije gdje se moze zaletiti i palamida od par kila ali ne stavljam naglasak na nju. Mene nekako vise vuce ka octani jer po citanju sam uspio nekako zakljuciti da je bolji tj. kvalitetniji stap. Ako sam u krivu onda me ispravite.
Ukoliko imate preporuku za nesto bolje u ovom cjenovnom rangu rado cu vas poslusati.

Hvala i lp !

More
6 years 9 months ago - 6 years 9 months ago #7199 by dxdandy
Replied by dxdandy on topic Best buy štapovi do 500kn
Shimano Yasei Red Sea Bass 270MH 10-50g

Sta mislite o ovom stapu. Za spinanje na moru ( branko, strelka, saruni i usate ) ili ici na Ocuma Hexanu 3,00m 15-50g ?
Danas ili sutra narucujem pa Vas molim za pomoc sto prije za koji da se opredjelim i po vasem misljenju zasto.

Hvala Vam !
Last edit: 6 years 9 months ago by dxdandy.

More
6 years 9 months ago #7200 by zeusfaber
Ja bi na tvom mjestu uzeo Okumu Octanu 10-40g. Više nego dobra za brancina i strijelku, a ne bi trebao imati problema s palamidama. Hexana je isto dobar izbor. Nažalost ovaj Shimano Yasei ne poznajem.
The following user(s) said Thank You: Fanatik

Time to create page: 0.294 seconds