Upredenica i Fluorocarbon

More
7 months 2 weeks ago #30501 by B_
Replied by B_ on topic Re:Upredenica i Fluorocarbon

moreski wrote: I koja duljina fluorkarona, mislim staaviti cca 50-60 cm.

Uzmoi bar metar, ja stavim i metar i pol ovisno o duzini stapa a da mi cvor ne ulazi u vodilice....

Please Log in to join the conversation.

More
7 months 2 weeks ago #30502 by moreski
Hoću. Štap je 2,4 m, tako da 1 m stavljam sigurno.

More
7 months 1 week ago #30507 by moreski
Još jedna preporuka. Što da kupim za spinn noću od silikona? Veličina, boja, težina...?
tnx.

More
7 months 1 week ago #30514 by Meduza
Replied by Meduza on topic Re:Upredenica i Fluorocarbon

moreski wrote: Pripremio sam fluorocarbon Seaguar FXR 0.37mm 13.9kg i upredenicu Daiwa Tournament X8 BRAID EVO DARK GREEN 15,8 kg i to mislim povezati duplim uni čvorom. Savjeti za neki drugi čvor?
tnx.

Ja sve radim sa FG čnorom i obavezno sa rizuto završetkom .Čvor mi ulazi u vodilice ,a predvez je oko 190 cm. Do sada nisam primijetio da mi čvor šteti vodilicama ,a dobro mi je po mraku jer osjetim kada uđe u prvu vodilicu i znam da je varalica tu.
Ovo je moje osobno iskustvo kod mene .

More
7 months 1 week ago #30515 by Kaštel

Meduza wrote:

moreski wrote: Pripremio sam fluorocarbon Seaguar FXR 0.37mm 13.9kg i upredenicu Daiwa Tournament X8 BRAID EVO DARK GREEN 15,8 kg i to mislim povezati duplim uni čvorom. Savjeti za neki drugi čvor?
tnx.

Ja sve radim sa FG čnorom i obavezno sa rizuto završetkom .Čvor mi ulazi u vodilice ,a predvez je oko 190 cm. Do sada nisam primijetio da mi čvor šteti vodilicama ,a dobro mi je po mraku jer osjetim kada uđe u prvu vodilicu i znam da je varalica tu.
Ovo je moje osobno iskustvo kod mene .

To sa ulaženje iskreno ne volim,iako nisam primijetio razliku ,koristim sličnu duljinu predveza al malo manju pa mi ne mora čvor ulaziti ali zato u nočnom ribolovu bude od pomoći

Time to create page: 0.309 seconds