Replike najlovnijih varalica

More
9 months 2 weeks ago - 9 months 2 weeks ago #30356 by VStrom
Kupio sam barem 50-60-70 kineskih replika svakojakih varalica. Niti s jednom nisam zadovoljan, jer original ili bolje leti ili bolje radi od tih kineza. Toliko sam se naljutio neki dan da sam izbrisao račun na aliexpresu. Rađe ću dati 20€ za varalicu pa da sve radi kako treba.
Evo gledam ovu gore repliku patchinka, 100mm teška 9 grama ... nema šanse da je blizu originalu, original je 11g leti kao raketa i radi kao švicarski sat. Imam 5 original patchinka i imao tri kineza. Probao par puta kineza i vidim da nije to to. Poklonio ih, samo da ih ne gledam.
Naravno, to sam ja, ne znači da sam u pravu, zadovoljan sam jedino kada mi je oprema 100% , ne želim sumnju u konac, varalicu, kopču.
Last edit: 9 months 2 weeks ago by VStrom.
The following user(s) said Thank You: Waterfall

Please Log in to join the conversation.

More
9 months 2 weeks ago - 9 months 2 weeks ago #30361 by VStrom
PS ... ima jedan dobar kinez, sada sam se sjetio ... Hunthouse plutajuća iglica sa zvečkom. Trokuke ne valjaju, pa sam stavio BKK broj veće i od tada je to vrhunska varalica. Najbolja mi je bijela sa crvenom glavom 15 cm i mislim 19cm. Uglavnom, po mraku sam s njom ubijao strijelke, sigurno sam ih 30-50 kom ulovio na te varalice.
Last edit: 9 months 2 weeks ago by VStrom.

More
7 months 1 week ago - 7 months 1 week ago #30513 by Shime
Zna li netko zašto su mi svi orderi sa aliexpressa "failed"?
Last edit: 7 months 1 week ago by Shime.

Time to create page: 0.316 seconds